Як визначити сумісність партнерів?

як визначити сумісність партнерів?

Вам знадобиться
 • Розвинена інтуїція
 • Схожі життєві цінності
 • Спільність інтересів
Інструкція
 • . 1

  Протягом життя кожен з нас постійно вступає у відносини з людьми. З одними з них ми спілкуємося зовсім недовго або періодично, з іншими — тривалий час. Партнерські відносини встановлюються в різних життєвих сферах: особистої, інтимної, діловий. Позитивне партнерство привносить в наше життя відчуття емоційного комфорту. І навпаки, якщо партнерські відносини носять негативний характер, то з’являється відчуття незадоволеності.

 • . 2

  Проблема сумісності обумовлена необхідністю бути поруч тривалий час і взаємодіяти, попереджаючи труднощі у відносини. Питання про те як визначити сумісність партнерів, — найдавніший і найактуальніше питання психології. Перший імпульс про сумісність ми отримуємо на фізичному рівні: при першій зустрічі людина сприймається на рівні підсвідомості (зовнішній вигляд, запах). У процесі пізнання людини ми усвідомлюємо нашу психологічну сумісність — спільність поглядів і життєвих пріоритетів. Сексуальна сумісність забезпечує обопільну задоволеність партнерів від інтимних відносин.

 • . 3

  У бізнесі сумісність партнерів має не менше значення, ніж в особистих відносинах. Адже нерідко успішне підприємство занепадає через те, що партнери, володіють бізнесом, не знайшли спільної мови. Тому при вирішенні питання, як знайти партнера по бізнесу, важливо виходити з таких принципів: 1. Цілі, головною з яких є розвиток загального підприємства, і схожість поглядів на стратегію розвитку підприємства. 2. Життєві цінності, що визначають спільність поглядів на життєві реалії, забезпечують ділову активність кожного з партнерів і однакову відповідальність за загальну справу. 3. Рівність партнерів у фінансовому становищі і досвіді роботи в даному напрямку.

 • . 4

  Щоб не шкодувати потім про невдалому виборі, важливо визначитися, як перевірити сумісність партнерів. Сумісність необхідно розглядати у всіх життєвих проявах, починаючи від фізіології і закінчуючи особливостями світогляду. Більш гармонійні відносини складаються в парах, де один тип доповнює інший (напр., сангвінік і меланхолік). Хороша сумісність у пар, схожих за стилем життя, що мають спільні інтереси.

 • . 5

  Кожен, хто мріє стати єдиним для коханого, задається питанням, як принести задоволення партнеру. Не соромтеся виявляти фантазію, розкутість. Прелюдія — важливий процес в сексі, причому повинні бути активні обидва партнера, адже попередні ласки люблять і жінки, і чоловіки. Невелика доза спонтанності, зміна поз, рольові ігри надають інтимних стосунків особливу пікантність.

 • . 6

  Сумніви у вірності отруюють життя. Є досить багато способів вирішення проблеми, як перевірити партнера на вірність. Звернувши увагу на деякі знаки, можна зробити висновок про невірність партнера. Докази, що свідчать про це, проявляються в поведінці другої половини (менше буває вдома, віддаляється від сім’ї) і в зовнішньому вигляді (більше упереджене ставлення до своєї зовнішності). З метою перевірки підійде бліц-опитування. При несподіваних питаннях, зрадник затинається і плутається.

 • . 7

  Вдалий вибір партнера дуже значущий в життя. Він визначає матеріальне становище, кар’єру, особисте щастя і здоров’я людини.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :