Як визначити сутички перед пологами?

як визначити сутички перед пологами ?

Вам знадобиться
 • Гімнастичний м’яч
 • Дихальні вправи
Інструкція
 • . 1

  Сутички — це періодично повторювані скорочення мускулатури матки жінки, що народжує, супроводжуються сильним болем у нижній частині живота та поперековому відділі. Починаються вони внаслідок вироблення гіпофізом плоду і плацентою простагландинів і окситоцину — особливих речовин, які викликають скорочення м’язів матки. Під час виношування плоду шийка матки буває закрита. З першими сутичками вона починає поступово розкриватися: зів стає гладким, розширюється до дванадцяти сантиметрів. Унаслідок скорочення матки в розмірах підвищується внутриматочное тиск, внаслідок чого відбувається розрив міхура навколо плоду і відхід вод. Часом незадовго до справжніх сутичок бувають схожі симптоми. А як визначити сутички помилкові або справжні? Помилкові нерегулярні, не стають сильнішими, чи не частішають і швидко проходять; справжні повторюються, проміжок між ними скорочується, вони не припиняються при зміні положення тіла або русі, а інтенсивність больових відчуттів поступово наростає. Біль хвилеподібна і нагадує дуже сильні болі при місячних, хоча відчуття у різних породіль можуть зовсім відрізнятися. У одних біль починається в області попереку, поширюється на нижню частину живота. Під час сутички живіт стає твердим.

 • . 2

  Питання про те, як можна відрізнити помилкові сутички від справжніх і як полегшити перейми, особливо хвилює жінок, які збираються народжувати перший раз. Питання зняття або полегшення больового синдрому аж ніяк не пусте, тому що занадто сильний біль може психологічно пригнічувати породіллю, викликати у неї страх або стан паніки, під впливом яких розкриття шийки матки відбувається дуже повільно. Від слабкості пологової діяльності страждає дитина. Тому біль краще полегшувати безпечними для малюка способами. При першій вагітності жінки особливо схильні впадати в стан занепокоєння. Так як відрізнити сутички молоді мами в основному не вміють, деколи вони при перших же больових симптомах намагаються скоріше їхати в пологовий будинок. Чинити так не рекомендується, оскільки період підготовки триває досить довго: до 12 годин. Можна постаратися полегшити біль за допомогою руху, яке покращує кровообіг, знімає спазм, а також допомагає плоду прийняти оптимальне положення у зіву матки. Від цього знижується ймовірність пошкодження головки немовляти при пологах.

 • . 3

  Допомагає навіть проста ходьба. Можна заздалегідь придбати гімнастичний м’яч і, сидячи на ньому, виконувати нескладні колоподібні рухи тазом, поєднуючи їх з масажем спини в області крижів. Для зняття больового синдрому і полегшення самих пологів вироблена спеціальна методика, як правильно дихати при сутичках. Коректне дихання надзвичайно важливо: тіло жінки при цьому розслаблюється, і дитина отримує достатню кількість кисню. Дихання має бути повільним, глибоким. Коли починається сутичка, жінці слід вдихати і видихати повітря у швидкому темпі, дихати ритмічно і неглибоко. У проміжках між переймами слід робити грудьми і животом повний вдих. Дихальну гімнастику можна виконувати також стоячи на колінах і поклавши руки на плечі чоловіка або акушерки. У цьому положенні слід сконцентруватися на ритмічному неглибокому диханні. Коли перейми почнуть тривати 60 секунд, а проміжок між ними скоротиться до п’яти хвилин, жінці слід їхати в пологовий будинок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :