Як визначити свій рівень тестостерону?

як визначити свій рівень тестостерону ?

Вам знадобиться
 • Бажання поліпшити своє життя
 • Аналіз на тестостерон
Інструкція
 • . 1

  Якщо потрібно дізнатися точно рівень тестостерону, то самостійно зробити це неможливо. Доведеться йти до лікаря — він випише напрямок для здачі аналізів. Однак є ряд ознак, за якими можна визначити, що рівень чоловічих статевих гормонів знижений. Зменшення статевого потягу до жінок і проблеми з ерекцією є ознаками того, що проблема існує. Як дізнатися рівень тестостерону, як зрозуміти, що він знижений? Зміни в характері: людина стає часом нестерпний. У нього з’являється дратівливість, він впадає в депресію, втомлюється, втрачає вагу або, навпаки, — набирає зайву.

 • . 2

  У занедбаному стані, коли зміст рівня тестостерону зовсім невелика, може зменшитися кількість волосся на обличчі і тілі, і навіть може почати рости груди. Знижується вміст рівня тестостерону звичайно у чоловіків, яким за 40, коли настає так звана «криза середнього віку», але і більш молоді чоловіки від цього не застраховані. Якщо людина багато і напружено працює, мало спить, нервується, майже не буває на свіжому повітрі, нерегулярно харчується, то не потрібно дивуватися тому, що і з потенцією у нього будуть проблеми. Ці проблеми ведуть до неврозів, що не сприяє підвищенню рівня тестостерону. Виходить замкнуте коло.

 • . 3

  Спровокувати зниження рівня тестостерону можуть інші причини. Не можна, наприклад, безконтрольно приймати стероїдні анаболіки, які вживають атлети для нарощування м’язової маси, гормональні препарати. Хвороби гіпофіза, який контролює рівень тестостерону, і пошкодження яєчників, в яких чоловічі гормони виробляються, можуть негативно позначитися на гормональному фоні. Якщо рівень тестостерону знижений, то потрібно вживати заходів, щоб не стати імпотентом у розквіті років. Недолік чоловічих статевих гормонів небезпечний ще й тим, що в цілому у людини погіршується якість життя, втрачається інтерес до неї, рвуться родинні та соціальні зв’язки, погіршується працездатність. Що зробити?

 • . 4

  Налагодити режим дня. Не засиджуватися допізна за роботою, не проводити вечори в галасливих компаніях, а лягати спати раніше. При будь-якій можливості ходити пішки. У щоденний свій раціон включати різноманітні продукти, обов’язково рибу і фрукти — овочі. Якщо не хочеться їсти кашу, значить потрібно, щоб гарніром до страв були крупи, такі як гречка і рис, — частіше, ніж макарони або картоплю. Нехай все буде посипано зеленню: петрушкою, кропом, кінзою. Горіхи потрібно їсти обов’язково. Виключити спиртні напої, поменше пити каву і палити. Буде в порядку здоров’я — пропадуть ознаки зниженого рівня тестостерону.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :