Як визначити вид орхідеї: поради новачкові

як визначити вид орхідеї: поради новачку

Вам знадобиться
 • Орхідея
 • Стріла орхідеї
 • Температура
Інструкція
 • . 1

  Як визначити вид орхідеї: поради новачкові. Після розпаду Радянського союзу, коли наші співвітчизники отримали можливість вільно виїжджати за кордон, вони стали в більшій кількості привозити звідти тропічні рослини. Ось і орхідея теж гостя в нашому кліматі, завдяки неймовірній красі своїх квіток користується особливою популярністю у наших співгромадян.

 • . 2

  Як визначити вид орхідеї? Як правило, орхідеї відрізняють виключно по цвітінню. Для моноподіального групи орхідей характерна верхівкова нирка, саме вона змушує квітка рости в довжину. Розеткові і ліановідние орхідеї так само відносяться до цієї групи. У симподиально групи орхідей нирка відмирає або трансформується в суцвіття. Такі рослини мають потовщені стебла, які в наслідок перетворюються в бульби.

 • . 3

  Як правильно вибрати орхідею? Уважно огляньте рослина на предмет шкідників або коричневих плям. Купуйте квітка тільки в спеціалізованому магазині, там вам зможуть розповісти про те, який температурний режим показаний тому чи іншому виду і чи існує у даного конкретного рослини період спокою. Краще відразу ж придбати і спеціальний субстрат на випадок екстреної пересадки.

 • . 4

  Як пускає стрілу орхідея? Молода орхідея повинна набратися сил перед цвітінням, на це може піти 2 — 4 року і навіть більше в залежності від виду. Ні в якому разі не можна пересаджувати підготовлюване до цвітіння рослина, інакше квітконоси можуть уповільнити свій розвиток або орхідея скине ще не розкрилися бутони. Пустив стрілу рослині необхідний правильний полив і освітлення.

 • . 5

  Як розмножуються орхідеї? Розмноження цих рослин відбувається безстатевим і статевим способом. Перший спосіб передбачає поділ куща на кілька частин. Іноді можуть використовуватися дітки, які утворюються з бруньок на квітконосах. Другий спосіб розмноження здійснюється за допомогою насіння. У процесі розподілу необхідно дуже обережно поводитися з корінням, а місця всіх зрізів присипати деревним вугіллям.

 • . 6

  Як ростуть орхідеї в природі? У природі орхідеї безперестанку видозмінюються. За рахунок їх вільного схрещування виникають нові форми орхідей, що вражають уяву своєю красою і химерністю форм. Не завжди орхідеї вибирають своїм середовищем існування вологі ліси і схили тропічних гір, вони поширені і в районах з сухим жарким кліматом. Їх солодкий запах покликаний залучати комах, т. к. їх запилення здійснюється за рахунок денних метеликів, мух та інших представників цього виду.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :