Як визначити завдання курсової роботи?

як визначити завдання курсової роботи ?

Вам знадобиться
 • Час
 • Допомога наукового керівника
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  При написанні наукової роботи головне — вибрати потрібну тему. Коли ж остання відома, постає питання — як сформулювати мету курсової роботи? Тут все не так просто, як може здатися на перший погляд. По-перше, потрібно дізнатися як визначити завдання курсової роботи. Завдання формулюються у вступі, і, як правило, бувають дуже скромні: дослідити яке явище, мало освітлене в літературі, або вивчити його в умовах знайомої автору ситуації. Чи не йде мови про наукову новизну або висунення будь-яких гіпотез. Головне — гарненько вивчити потрібну тему і зробити на цій основі певні висновки. Формулювати цілі слід попередньо ознайомившись з проблематикою з обраної теми, представленої в літературі. Іншими словами, мета роботи не повинна суперечити або йти наперекір лінії розвитку наукового знання, обраної в певній галузі науки.

 • . 2

  Визначитися з цілями так само непросто, як скласти план курсової роботи. Це потрібно зробити на самому початку роботи. Ось основні варіанти: Узагальнення поглядів вчених на яке-небудь явище, і висновки. Систематизація явищ з обраної теми. Вивчення явища, що володіє гострою ступенем актуальності. Дослідження небудь зарубіжної роботи, з якихось причин не поширеною або не вивченою в колах вітчизняних вчених. Порівняння яких явищ, що володіють загальними ознаками. Простежування історії формування якого явища. Дослідження об’єкта в незвичайному ракурсі (контексті). і т. д.

 • . 3

  Коли основні завдання намічені, слід дізнатися як оформити зміст курсової роботи. Про це можна дізнатися у керівника, але, як правило, основні вимоги до оформлення — шрифт Times New Roman, 14, інтервал 1, 5. Зміст роботи визначає і її оформлення. Так, якщо мета дослідження — узагальнення поглядів вчених, це може припускати більш-менш рясне цитування важливих джерел. У цьому випадку після кожної цитати повинна йти виноска із зазначенням номера книги (згідно нумерації, даної в списку літератури) і сторінки. Якщо мета — систематизація, в роботі можна уявити таблиці і графіки, які розташовуватимуться в розділі «Додатки», наступному після списку літератури.

 • . 4

  Визначивши найголовніше — завдання дослідження, — буде ясно як виконати курсову роботу надалі. Однак не слід забувати регулярно консультуватися у керівника з приводу її написання, оскільки ігнорування такого важливого моменту може в підсумку перекреслити всі докладені труди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :