Як визначити злоякісну пухлину: види, відмінності

як визначити злоякісну пухлину: види, відмінності

Вам знадобиться
 • Онкомаркери
Інструкція
 • . 1

  Онкологічні захворювання виникають в такому організмі, в якому клітини починають безконтрольно ділитися, захоплюючи все нові «території». Пухлини всіх видів часто з’являються у різних людей, незалежно від віку, статі та соціального положення. При виникненні будь-яких новоутворень, будь то шишечка в молочній залозі, зростаюча родимка, потрібно звернутися до лікаря і пройти обстеження. Важливо знати, як визначити злоякісну пухлину, виявити її на ранній стадії, коли вона легше піддається лікуванню. Самостійно визначити, чи злоякісна пухлина, скрутно.

 • . 2

  Ракові клітини виділяють онкомаркери — кров’яні білки. Чим раніше їх виявлять, тим успішніше буде лікування. Наростаюча пухлина в будь-якій частині тіла приводить до загального отруєння організму. Хворий може відчувати слабкість, погіршення апетиту, пітливість. Будь-які пухлини головного мозку дуже небезпечні. Якщо часто мучать мігрені, то це привід звернутися до лікаря. Він знає, як визначити пухлина, головного мозку і направить пацієнта для здачі відповідних аналізів і комп’ютерну томографію.

 • . 3

  Перший вид, рідше зустрічається, це ураження виникають в самих клітинах всередині мозку. Він зазвичай вражає мозок дітей або літніх людей. Як правило такі пухлини не дають метастаз. Другий вид захворювання головного мозку пов’язаний з появою пухлини в будь-якому органі людини, наприклад, у молочній залозі або шлунку. Він називається вторинним. І лікується в комплексі з тим органом, де виявили пухлину. Тільки лікар може вирішити як лікувати пухлина головного мозку, чи буде це призначення препаратів або оперативне втручання, або і те й інше.

 • . 4

  Рак тому й називають підступним захворюванням, що він може довгий час нічим себе не виявляти. Онкогени присутні в здорових клітинах будь-якої людини. «Запуск» захворювання відбувається від вищеперелічених і ще ряду поки невивчених причин. На ранніх стадіях як виглядає ракова пухлина зрозуміти важко, вона мало чим відрізняється від доброякісної. На пізніших термінах захворювання спостерігаються ущільнення бордового кольору. Меланома, злоякісне утворення на шкірі, може бути плоскою або опуклою, схожою на бородавку, колір мати від світло-сірого до майже чорного.

 • . 5

  Швидкість розростання ракової пухлини в кожному конкретному випадку різна. Як швидко росте пухлина питання складне. Іноді процес йде досить повільно, потім несподівано швидкість його збільшується. І людина буквально «згоряє» за лічені місяці і навіть дні. Злоякісна може досить довго не проявляти себе і почати рости досить швидко під впливом несприятливих для людини факторів, таких як погіршення екології довкілля, ослаблення імунітету, при тривалому перебуванні на сонці і різкому або тривалому опроміненні великою дозою радіації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :