Як визначитися зі стилем і своїми уподобаннями?

як визначитися зі стилем і своїми уподобаннями?

Вам знадобиться
 • Смак
 • Пізнання себе
 • Виявлення достоїнств
Інструкція
 • . 1

  Для кожного важливо визначитися зі своїм стилем і перевагами, будь то одяг, взуття або зачіски. Дуже важливо, щоб стиль подобався в першу чергу самій людині. Щоб одяг та взуття були зручними для того, хто її носить. Одяг повинен відображати особистість людини і не заважати їй. В даний час існує безліч стилів одягу для людей з різними уподобаннями. Але часом буває складно розібратися в тому, як визначитися зі стилем, як підібрати найбільш відповідну і комфортний одяг.

 • . 2

  Але що робити, коли ні тих ні інших поруч немає? Стає складно визначитися, як вибрати свій стиль. Для цього існує кілька правил, завдяки яким можна визначитися зі стилем одягу, відповідним конкретній людині. Для початку необхідно враховувати, що той стиль, який вибирає людина, буде відбивати його манеру поведінки. Обрана одяг має гармоніювати з навколишнім світом. Так, наприклад, якщо місце роботи — юридична компанія, то доречним тут буде діловий стиль. Збираючись у ресторан, можна подумати і про те, як зробити ретро-стиль — він залишається актуальним і по сьогоднішній день.

 • . 3

  Дуже важливо розглянути себе уважніше, визначити переваги і недоліки фігури — що необхідно приховати, а що — підкреслити. Взяти до уваги те, які підходять фасони і кольори. На вибір стилю безпосередньо впливає спосіб життя, який веде людина, характер особистості. Якщо в останньому переважає спокій і стриманість — відповідною буде класика, а якщо енергійність, рухливість і любов до спорту — яскравий спортивний стиль. Необхідно проаналізувати, які з варіантів підходять конкретній людині найбільш всього. Тоді правильний вибір буде зробити дуже легко.

 • . 4

  Багато жінок замислюються не тільки про свій гардероб, а й про те, як підібрати стиль чоловікові. Це не дивно, адже завжди хочеться, щоб поруч з красивою жінкою був красивий чоловік. На жаль, багато хлопці не можуть самостійно підібрати для себе відповідний стиль. Часто чоловіки зовсім не цікавляться модою і не задаються питаннями про те, як правильно підібрати стиль одягу. Тому змусити чоловіка одягнутися стильно дуже складно. Але приклавши деякі зусилля, можна досягти бажаних результатів. Необхідно використовувати всі поради, описані вище, і красивий стиль буде забезпечений!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :