Як вказати шлях до папки?

як вказати шлях до папки ?

Вам знадобиться
 • Папка
 • Уквзвть шлях до папки
 • ZIP папка
 • Видалити папку з диска C
 • Папка Робочий стіл
 • Папка Windows 8
Інструкція
 • . 1

  Вказати шлях до папки. Головне питання нашої статті на якого знайдуть відповіді шановні ггості — це питання: Як вказати шлях до папки на виндовс і на початку статті ми хочемо розповісти саме про це. Для того що б дізнатися адресу папки, пропонуємо шановному читачеві включити свій комп’ютер і ввійти в Мій Комп’ютер. Потім знайти цю папку на яку хочете вказати шлях і поглянути на верхню частину вікна. На верхній частині вікна є пункт під назвою адресу і поряд з ним осередок схожа на ту комірку в нашому браузері до якого пишемо адреси сайтів. На цьому осередку і буде адресу вашої папки. Скопіюйте її і вставте на документі в яких хочете вказати адресу папки.

 • . 2

  ZIP папка. Багато людей скачують з різних сайтів, файли заархівовані в форматі ZIP і вагаються їх відкрити. Ми хочемо протягом цієї статті розповісти таким людям і про відкриття такого формату архівів і відповідно продовжуючи читати, шановний гість дізнається про те як відкрити ZIP папку. Для того що б відкрити архівну папку ZIP, вам треба з початок завантажити і встановити програму ZIP архіватор WinRAR. Для скачки архіватора є два способи: Можете пошукати в Гуглу або в Яндексі даний архіватор або встановити ZIP архіватор з диска віндовс. На сьогоднішній день на всіх дисках у форматі DVD з виндовс, є додаткові програми і серед додаткових програм Віндовс обов’язково має бути ZIP архіватор. Після установки архіватора, просто клікніть на архівний файл і вона відкриється.

 • . 3

  Видалити папку з диска C. Для тих хто не знає як видалити папку з диска C, пояснюємо: Відразу потрібно сказати що в дике C видалити папки з назвами: Documents and settings, Program files і Windows неможливо. Але можливо видалення деяких папок всередині цих папок які Не належать до системних програмам або файлам. Якщо якийсь файл який не має не якийсь приналежності до системи, не видаляється — це може означати що в даній папці міститься вірус і не допускає до видалення.

 • . 4

  Папка Робочий стіл. Пред остання тема нашої статті присвячується питанню: Як знайти папку робочий стіл? Для того що б знайти папку робочий стіл, треба зайти в Мій Комп’ютер. Потім заходимо в диск С і переходимо в папку Documents and settings. На Documents and settings є папка All users всередині якої і є папка Робочий стіл.

 • . 5

  Папка Windows 8. На жаль наша стаття близька кінця і врешті нашої статті ми хочемо дати шановному читачеві інформацію про те, як видалити папку Windows 8. На жаль папку Windows 8 видалити не можна по тому що вона забезпечує роботу Віндовс. Але якщо хто то хоче видалити папку виндовс по тому що хоче встановити інший, запевняємо що по ходу установки нового Віндовс папка Windows 8 сама стирається і намагатися видалити його до установки нового Віндовс — безглуздо.

 • . 6

  Сподіваємося що це стаття вам допомогло вирішити проблеми і бажаємо вам успіху в особистому житті!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :