Як включити мікрофон на ноутбуці для інтернет-розмови?

як включити мікрофон на ноутбуці для інтернет-розмови?

Вам знадобиться
 • Ноутбук з мікрофоном
 • Windows
Інструкція
 • . 1

  Власникам сучасних ноутбуків дуже пощастило в тому, що їм не доводиться окремо купувати мікрофон і веб-камеру для того, щоб поспілкуватися з кимось зі своїх знайомих або родичів через інтернет. У ноутбуці спочатку присутні і камера, і мікрофон, залишається тільки дізнатися, як їх підключати в разі раптового відключення. Як правило, після установки операційки Windows 7 мікрофон підключається самостійно. Проблеми можуть виникнути тільки тоді, коли звукова карта вимагає якихось особливих драйверів, які не є в дистрибутиві операційної системи, але такі випадки зустрічаються дуже рідко. Зазвичай до звуковим картам підходять стандартні драйвера, що знаходяться в операційці.

 • . 2

  Якщо ж драйвера не підійшли і звуку на ноутбуці немає, треба просто взяти диск з драйверами, який продавався в комплекті з ноутбуком, і встановити їх звідти. Часто останнім часом диска в комплекті не буває. У такому випадку можна зайти на сайт виробника материнської плати і завантажити драйвера звідти. У будь-якому випадку при правильній установці драйверів мікрофон повинен підключитися самостійно. Проте можливі і якісь збої в системі, при яких мікрофон відключається. Включити його дуже просто, якщо людина знає, як це зробити. Інакше йому доведеться викликати фахівця і платити йому немаленьку суму грошей за кілька кліків мишею, що теж прикро і безглуздо. Тому кожен користувач ноутбука повинен знати, як включити мікрофон на ноутбуці.

 • . 3

  У Windows 7 на панелі завдань є значок маленького динаміка справа внизу, біля дати і часу. Якщо клікнути по даному значку правою кнопкою, з’явиться меню. У ньому треба вибрати «Записуючі пристрої». Має з’явитися невеликого розміру віконце, в якому потрібно перейти на вкладку з назвою «Запис». На цій вкладці треба знайти пункт із зображенням мікрофона і відповідним підписом, виділити його і натиснути активованого після виділення кнопку з написом «Властивості». Після цих дій з’явиться ще одне віконце, в якому вибирають вкладку «Загальні» і дивляться, чи включений взагалі мікрофон чи ні. Визначити це можна по випадному списку в самому низу вкладки «Загальні». Якщо там вказано «Не використовувати цей пристрій», значить він просто відключений і його треба включити.

 • . 4

  Як включити мікрофон на ноут, якщо написано, що пристрій не використовується? Та дуже просто. Треба просто клацнути по стрілочки праворуч списку і вибрати «Використовувати цей пристрій». Після цього знадобиться натискання кнопки «Застосувати». Параметри збережуться і мікрофон запрацює. У цьому ж віконці можна налаштувати формат запису і рівні запису. Однак настройки ці занадто примітивні. Їх достатньо тільки для того, щоб поспілкуватися з іншими людьми в інтернеті. Для більш серйозних цілей, наприклад для професійного звукозапису, потрібні і професійні програми. Тому середньостатистичному користувачеві інтернету достатньо буде того, щоб його мікрофон просто добре працював, і через нього інші користувачі могли почути те, про що їм кажуть.

 • . 5

  Більшість людей використовує мікрофон для спілкування в такому додатку, як скайп. Тому проводити подальші налаштування і перевіряти роботу мікрофона простіше буде саме в цьому додатку. Якщо запустити скайп і відкрити віконце програми, то в списку контактів серед ників знайомих і друзів можна побачити службу тестування звуку. Щоб перевірити, чи працює мікрофон, треба просто виділити цю службу мишею і натиснути «Подзвонити». Далі користувачеві буде запропоновано після звукового сигналу записати будь-яке звукове повідомлення. Тобто він може говорити в мікрофон все, що завгодно, до наступного звукового сигналу. У цей час мова користувача буде записуватися.

 • . 6

  Після другого звукового сигналу йому буде запропоновано прослухати свою промову. Якщо отримана запис нормальної гучності і мова цілком розбірлива, значить і співрозмовники зможуть почути і зрозуміти, що їм кажуть. Якщо ж ніякого звуку не послідує, але користувач включив в налаштуваннях мікрофон, як було описано вище, значить мікрофон з якихось причин не працює, і тоді вже доведеться з’ясовувати і ліквідувати ці причини. При наявності нормальної мови в записі з мікрофону, але недостатньою її гучності можна приступити до налаштування гучності мікрофона.

 • . 7

  Для цього треба увійти в меню «Дзвінки» і в ньому вибрати звукові настройки. У віконці знімають галочку з автоматичних налаштувань мікрофона і вручну регулюють його гучність до тих пір, поки мова не стане досить гучної і ясно чутною при прослуховуванні звукозапису. У цьому ж віконці можна відрегулювати і настройки динаміків для спілкування в скайпі. Знаючи, як на ноутбуці включити мікрофон, будь-який користувач не опиниться в ситуації, коли потрібно негайно поспілкуватися з ким-небудь, а мікрофон не працює.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :