Як включити мікрохвильовку?

як включити мікрохвильовку?

Вам знадобиться
 • Мікрохвильовка
 • Розетка
 • Електрика
Інструкція
 • . 1

  Так як мікрохвильовка працює від електрики, необхідно переконатися в наявність такого в домі. Далі вибрати розетку, до якої буде підключено пристрій. Важливо, щоб вона була цілою, без слідів розплавити пластмаси. В останньому випадку включити мікрохвильову піч вийде. Ось тільки бути впевненим у тому, що це не призведе до замикання, ніяк не можна.

 • . 2

  Акуратно встромивши штепсель в розетку і переконатися в тому, що мікрохвильова піч готова до експлуатації. У загальному випадку про це має свідчити засмаглий електронне табло. На останньому зазвичай висвічується час, обраний для підігріву або приготування страви. На початку роботи датчик дорівнює нулю.

 • . 3

  Тепер потрібно відкрити дверцята і поставити всередину печі ємність з їжею або рідиною. Не можна забувати при цьому, що деяка посуд не придатна для розглянутих цілей. Наприклад, вироби зі звичайної пластмаси будуть плавитися під час процесу підігріву, а відбиває світло покриття призведе до того, що тара розлетиться на шматки.

 • . 4

  Тепер прийшов час повозитися з таймером. Людям бувалим, нічого не варто розібратися в тому, де і на що потрібно натиснути. А от усім, хто з технікою нового покоління «спілкуватися» не звик, доведеться простудіювати інструкцію із застосування, так як включити мікрохвильовку можна для того, щоб підігріти собі сніданок, розморозити продукти або приготувати обід. Для кожного окремого випадку передбачені свої маніпуляції.

 • . 5

  Найчастіше в мікрохвильовці їжу гріють, тому варто зупинитися саме на цьому моменті. Що потрібно робити? Все дуже просто. Натискаючи кілька разів на спеціальну кнопку, встановити час і натиснути на клавішу «пуск». Важко на перших порах розрахувати, скільки часу йде на розігрів окремого страви. Якщо раптом з мікрохвильовки стануть лунати гучні скворчащіе звуки, значить їжа перегрівається. Терміново потрібно тиснути на «стоп».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :