Як влаштований біотуалет?

як влаштований біотуалет?

Вам знадобиться
 • Вода
 • Рідкий засіб для верхнього відсіку
 • Компостна купа
 • Спеціальна добавка для накопичувального відсіку
Інструкція
 • . 1

  Поняття «біотуалети» закріпилося за портативними туалетами, що працюють за принципом хімічного розкладання природних відходів організму. Водночас, такі пристрої абсолютно екологічні і безпечні для навколишнього середовища. Технічні характеристики того чи іншого біотуалету прописані в додається до покупки інструкції з експлуатації, проте є і загальні правила, що діють стосовно даних пристроїв.

 • . 2

  У чому полягає принцип роботи? Набутий біотуалет для дачі гранично простий у використанні: у верхній відсік заливається звичайна вода (можна додати трохи ароматизованої рідини), а в нижній — спеціальне рідкий засіб для біотуалету. Така добавка є хімічно активної і за один день перетворює всі відходи в однорідну рідину. При цьому немає ніякого неприємного запаху і процесу газоутворення. Змив відбувається двома способами: за допомогою ручного або електричного насоса. Вміст нижнього відсіку потрапляє на пряму в компостну купу або каналізацію.

 • . 3

  Таким чином, для належного використання пристрою необхідно мати в наявності: рідина для накопичувального відсіку; рідина для зливного відсіку; звичайну воду. Так як працює біотуалет на базі перерахованих вище активних добавок, то без них він нічим не буде відрізнятися від «дачного відра».

 • . 4

  Рідина для зливного відсіку наділена приємним рожевим кольором і необхідна для забезпечення оптимальної гігієни. В принципі, її можна замінити і звичайною водою, але тоді помітно погіршиться якість змиву. Рідина використовується як ароматизатор, завдяки якому експлуатація біотуалету буде набагато приємніше. Також препарат для верхнього бака перешкоджає скупченню опади у воді, що помітно впливає на функціонування всього пристрою.

 • . 5

  Підготовка портативного туалету до роботи займає близько десяти хвилин. Для цього важливо пам’ятати як влаштований біотуалет — ознайомитися більш уважніше з інструкцією. У верхній бак потрібно налити рожеву рідину і воду, а в нижній — спеціальну добавку для накопичувального відсіку, поставити обидва сосіавляющіх і переконатися в їх фіксації. Таким чином, біотуалет готовий до експлуатації.

 • . 6

  Деякі пристрої крім іншого ще й оснащені індикатором заповнення, завдяки якому можна контролювати рівень відходів. Багато хто вже оцінили якість роботи біотуалетів, помінявши звичне «дачне відро» на компактний і зручний пристрій. І це правильно, адже відпочинок на природі повинен бути як можна більш комфортним в усіх відношеннях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :