Як влаштувати салют на весілля?

як влаштувати салют на весілля?

Вам знадобиться
 • Гроші
 • Магазин піротехніки
 • Піротехнічна фірма
 • Обережність
Інструкція
 • . 1

  У першу чергу, треба визначитися з масштабом салюту: скромний або грандіозний. Другий випадок вимагає великих матеріальних витрат, і вам слід подумати: чи згодні ви витрачати багато грошей на салют або, може бути, ці кошти варто витратити як-небудь більш розумно (злітати на екзотичні острови, зробити ремонт)?

 • . 2

  Якщо ви все-таки зважилися вразити всіх гостей масштабним, видовищним салютом, пошукайте в мережі Інтернет координати фірм, які займаються піротехнічними шоу. Уважно вивчіть всі позитивні і негативні відгуки про фірму, порівняйте ціни. Можливо, хтось з ваших друзів вже замовляв салют в якійсь компанії і залишився задоволений. У цьому випадку краще йти второваною дорогою і звернутися туди ж.

 • . 3

  При замовленні салюту поцікавтеся, чи є у фірми ліцензії, вивчіть асортимент, подивіться відеоролики з залпами. Весільний феєрверк — дуже відповідальний захід. Він ставить крапку в радісному, але клопітно дні одруження, тому дуже важливо, щоб залпи не розчарували молодят і гостей. Обговоріть з представниками компанії всі деталі майбутнього шоу: місце, час, тип салюту.

 • . 4

  Останнім часом популярністю користуються музичні салюти. Послідовність і вид залпів визначаються комп’ютерною програмою, але вибрати музику можуть молодята. Якщо організація масштабного салюту не вписується в бюджет весілля, можна купити побутові феєрверки і запустити салют самостійно. Купівля піротехнічних виробів обійдеться приблизно в дві — п’ять тисяч рублів.

 • . 5

  Ви можете самі купити установки або попросити одного з друзів влаштувати салют на весілля в якості подарунка. Купуючи салют, перевірте цілісність упаковки, заздалегідь вивчіть інструкцію. Пам’ятайте, що запуск можна робити тільки у відкритих просторах. Не можна запускати феєрверки на балконах, в тісних дворах з великою кількістю зелених насаджень, поблизу ліній електропередач та вибухонебезпечних об’єктів.

 • . 6

  У день весілля, коли веселі конкурси закінчаться, і застілля буде підходити до кінця, вийдіть на вулицю. Підпалювання гнотів феєрверків треба доручити самого відповідального гостю на весіллі. Глядачі повинні знаходитися на достатній відстані від місця запуску ракет. Святковий феєрверк — відмінне завершення вечора. Після його закінчення гості розходяться, а молодята їдуть додому або у весільну подорож.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :