Як влаштуватися на роботу в ФСБ?

як влаштуватися на роботу в фсб?

Вам знадобиться
 • Трудова книжка
 • Паспорт
Інструкція
 • . 1

  Щоб стати працівником ФСБ, потрібно заздалегідь уточнити повноцінну інформацію про службу, про структуру, про порядок надходження на таку роботу. З боку громадянина пишеться заява, яке пізніше попрямує до територіального органу безпеки за місцем проживання. Закон «Про військовий обов’язок і військову службу РФ» забороняє особам, які мають незняту, непогашену судимість вступати на державну службу і влаштуватися на роботу в фсб. Це відноситься і до тих осіб, у яких було будь-яке обмеження свободи, про який рішення приймав суд.

 • . 2

  Не кожен житель Росії має право ставати співробітником ФСБ. Робота в ФСБ доступна громадянам РФ, у яких є певні професійні якості, необхідні для такої служби. При цьому потрібно бути в хорошій фізичній формі, а також мати робочий стаж в будь-якому російському регіоні. Вік для тих, хто хоче служити в ФСБ, обмежується контрактом по настанню 40 років. Також бажаючий приступити до такої служби повинен бути активним, ініціативним і при співбесіді проявити готовність до роботи. Проте вимоги до майбутнього співробітника ФСБ в плані освіти досить м’які. Це може бути і громадянин, який закінчив ВУЗ, так і громадянин має середню-спеціальну та середню-повну освіту.

 • . 3

  Якщо потенційний працівник відповідає фсб вакансії, то він легко може направити свої дані (резюме) за відповідною адресою. Робота в фсб вакансії можна знайти на офіційному сайті або на інших сайтах вакансій. Якщо кандидат збігся з вимогами ФСБ, то його направлять на мед. огляд. Всі дії здійснить медкомісія органів ФСБ. У даному випадку з’ясовується ступінь придатності особи до військової служби і роботі. Частіше можна зустріти на сайтах фсб робота для чоловіків.

 • . 4

  Після того, як був даний питання, як влаштуватися в фсб на службу, потрібно перейти до рівня професіоналізму. У фсб Росії робота повинна бути на професійному рівні. Саме з цієї причини з’ясовується рівень інтелекту, комунікабельність, психологічне відповідність посаді (неосудних або особливо чутливих не приймають на дану службу). Враховується швидкість мислення, вітаються особи, які вміють швидко знаходити відповіді на питання. Фахівці медкомісії також встановлять інші особисті характеристики, які повинні збігатися роботі в ФСБ.

 • . 5

  Співробітники ФСБ заводять особисту справу на кожного кандидата. Без згоди кандидата не може бути здійснена його особиста перевірка. Адже йдеться про особисті дані громадянина. Як влаштується в фсб на роботу, який процес надходження на роботу? Якщо громадянин сміливо пройшов співбесіду і всілякі перевірки від федеральної служби безпеки і отримав позитивну відповідь про те, що він незабаром приступить до державної (військової) службі, органи ФСБ приймають рішення про прийняття на дану посаду, про що кандидат буде сповіщений. Члени політичних партій та громадських організацій також мають право служити в ФСБ. Контракт про військову службу в ФСБ не укладається з особами, які піддавалися розшуку, щодо яких порушено кримінальну справу, винесено обвинувальний вирок і інших псують репутацію даних.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :