Як влаштуватися в МВС дівчині?

як влаштуватися в мвс дівчині ?

Вам знадобиться
 • Довідник для вступників
 • Комп’ютер
Інструкція
 • . 1

  Багато дівчат мріють присвятити своє життя боротьбі з кримінальними елементами. Настійно рекомендується обміркувати таке рішення: вступити на службу МВС не так просто, як може здатися на перший погляд. Одного бажання ловити злочинців буде недостатньо. Дівчині знадобиться спеціальна освіта, міцне здоров’я і бездоганна репутація. Крім цього, необхідно довідатися як влаштуватися в МВС — яка сама процедура.

 • . 2

  Для початку потрібно звернутися в Центр професійної підготовки при МВС, де потрібно буде скласти вступний іспит. Іспит проходить у стандартній формі — оцінювання знань з російської мови, історії та фізичної підготовки. Нормативи фізичної підготовки для дівчат включають: біг на 100 м ( 16 — 17 сек.) , крос 1 км ( 5 — 6 хв), прес ( 15 — 25 разів). При незадовільному результаті допускається перездача іспитів. Після вступних іспитів кандидат повинен пройти ВВК і спеціальну перевірку. Замислюючись про те, як вступити до академії МВС, не варто недооцінювати рівень випробувань. Наприклад, перевірку на спеціальному поліграфі, який фахівці називають «детектором брехні».

 • . 3

  У ході перевірки перевіряють кандидата на вживання наркотичних засобів та ін Після успішних випробувань відбувається зарахування на службу і початкове навчання — стажування. У ролі стажиста дівчина може пробути до 6 місяців. Однак цей термін можна скоротити до 3 місяців, якщо студентка проявить себе грамотним фахівцем. Навчання проходить під керівництвом досвідченого фахівця ОВС. По закінченню терміну стажування підписується наказ про призначення на посаду і звання. Особливу увагу слід приділити ВВК — дівчині потрібно заздалегідь дізнатися як пройти ВВК в МВС.

 • . 4

  У відділі кадрів районного відділення ОВС видається направлення для проходження обстеження. Варто зауважити, що для початку потрібно підготувати амбулаторну карту та довідки з протитуберкульозного, наркологічного і психоневрологічного диспансеру. Потім при проходженні ВВК дівчині видадуть акт для проходження огляду лікарів: терапевта, окуліста, психіатра, хірурга та гінеколога. При обході всіх лікарів можливе виявлення будь-яких недуг. У разі якщо вони не серйозні, то недугу можна вилікувати і спробувати пройти ВВК ще раз.

 • . 5

  Замислюючись про те, як вчинити в МВС, і успішно працювати, дівчина повинна бути впевнена в своїх фізичних даних і бездоганною біографії. Поки кандидат проходить ВЛК, у відділі кадрів проводять перевірку результатів випробувань і біографії. Судимості не повинно бути як у кандидата, так і у його близьких родичів. На службу МВС можна поступити до 25 років. Якщо є юридична освіта, то варто подумати про службу дізнавачем, слідчим, а в окремих випадках — оперуповноваженим. Якщо є педагогічна освіта, можна стати співробітником відділу у справах неповнолітніх. Безумовно, дівчині трохи складніше вступити в МВС, ніж юнакові. Але при виконанні всіх вимог і бажанні цієї мети можна досягти.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :