Як вмовити батьків купити собаку на день народження?

як вмовити батьків купити собаку на день народження?

Вам знадобиться
 • Собака
 • Бажання
Інструкція
 • . 1

  У дитини не за горами — день народження. Він уже заздалегідь ходить заклопотаний, зітхає, робить прозорі натяки, а часом, набравшись сміливості, прямо висловлює своє прохання батькам — подарувати йому у святковий день собаку! Безумовно, багато чого залежить від віку дитини, його особистого усвідомлення важливості і серйозності його прохання. Але, в переважній більшості випадків, загальне одне — вирішуючи, як вмовити батьків купити собаку, дитина наобіцяє, що всі, без винятку, турботи по догляду візьме на себе. Але батьки повинні бути готові до того, що цей запал в їхнього чада досить швидко минає, ледь справа доходить до ранніх прогулянок у будь-яку погоду, і до неминучої прибирання за цуценям. Коротше, саме у батьків з’явиться новий комплекс турбот. Доводиться з цим змиритися, якщо, звичайно, і дорослі мають бажання завести домашнього улюбленця. І буде найправильніше — справедливо розподілити весь вантаж нових обов’язків між усіма членами родини. Що ж, виховання і дитини, і цуценя піде паралельно, а може — це і непогано.

 • . 2

  А питань по догляду за цуценям буде чимало. Наприклад, треба вирішувати, як відучити собаку писати в квартирі. Питання делікатне, і що вимагають обов’язкового дозволу, щоб не перетворити життя всієї родини в пекло. Способів є кілька — хто використовує газети, вистілая ними доріжку до дверей і поступово скорочуючи дистанцію. Інші радять досягти бажаного ефекту через команди «сидіти» або «лежати» в момент сечовипускання, покладаючись на небажання собаки робити під себе. Але всі ці способи мають на увазі часті і регулярні прогулянки з собакою на вулиці, тобто вона повинна бути впевнена, що її обов’язково виведуть. І ще важливо — в цьому питанні потрібна наполегливість, послідовність, методичність, але ні в якому разі — не жорстока. Марно тикати собаку мордою в калюжку, а потім бити — можна досягти зворотного ефекту, коли собака буде мочитися ще й від страху.

 • . 3

  Багато уваги забирає на себе піклування про здоров’я вихованця. Обов’язково необхідно пройти курс усіх щеплень, непогано взяти за правило регулярні профілактичні відвідування ветеринара. У повсякденному житті — передбачати можливі загрози і робити все для їх усунення. Наприклад, знати, як захистити собаку від кліщів, які, при недотриманні елементарних правил профілактики та обережності, можуть призвести до найсумніших наслідків. Справа в тому, що кліщі при укусі можуть передати собаці вкрай небезпечне паразитарне захворювання крові — піроплазмоз. Тому, починаючи з ранньої весни і до пізньої осені — медикаментозні профілактичні заходи, з обов’язковим дотриманням періодичності і дозування крапель, призначених ветеринаром. Але й цього мало. Після кожної прогулянки, особливо з проблемних місцях (ліс, парк, сквер, висока трава) — ретельний огляд собаки на предмет попадання кліща. І якщо це сталося — негайне прийняття заходів до видалення паразита і знезараженню ранки. Зараження хворобою, як правило, відбувається на другу добу, таким чином — все ще в руках господаря, хвороби можна уникнути!

 • . 4

  Це, звичайно дитині не довіриш, питання охорони здоров’я цілком повинні вирішувати дорослі. Але от проблеми собачого комфорту дитині можуть стати цікавими. Наприклад, можна доручити йому подумати, як побудувати будку для собаки. Нехай намалює, як він собі це уявляє. А потім, якщо за допомогою тата і мами цей малюнок перетвориться спочатку в креслення, а потім і в реальне втілення собачого будиночка, зробленого, до того ж, спільними зусиллями і своїми руками — і дитячому, і Щенячья захопленню не буде меж!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :