Як впливати на співрозмовника і схилити на свою сторону?

як впливати на співрозмовника і схилити на свою сторону?

Вам знадобиться
 • Витримка
 • Пронизливий погляд
 • Діловий костюм
Інструкція
 • . 1

  Часом доводиться влаштовувати розмова — діловий або особистий — з метою переконати співрозмовника у своїй правоті. Що робити, якщо людина, з яким належить розмовляти, — «міцний горішок», який не схильний легко здаватися? Отже, як впливати на співрозмовника? По-перше, якщо чекає ділова зустріч, то слід одягнутися відповідним чином. Психологічні дослідження довели, що людина в класичному костюмі і при краватці завідомо викликає більше поваги і довіри, ніж у повсякденному одязі.

 • . 2

  Отже, краватка зав’язаний, шнурки випрасувані. Далі слід дізнатися, як дивитися на співрозмовника, щоб він був вражений переконливістю всіх доводів. На обличчі є три зони — так звана інтелектуальна (лоб, очі), дружня (перенісся, область щік) і інтимна (губи, шия). Дивитися потрібно на одну із зон залежно від того, який ефект передбачається виробити. Якщо потрібно кликати до холодної розважливості співрозмовника, краще дивитися йому не прямо в очі, а в точку між брів — тим самим смотрящий буде витрачати менше психічної енергії, але створювати ефект пильного погляду, що б’є прямо в ціль.

 • . 3

  Як правильно слухати співрозмовника, якщо потрібно продемонструвати йому всю свою уважність і повагу? Головне — давати реактивні знаки. Особливо, якщо співрозмовник попався не надто балакучий. Кивати головою, посміхатися або співчутливо ахати — це само собою. Більше того — повторювати його думки в злегка зміненій формі (це створює «ефект співчуття»). Якщо співрозмовник розповідає щось захоплююче (на його погляд), ні в якому разі не можна перебивати або вставляти щось своє (з розряду «я теж знав одну людину, у якого теж …» і т. д.). Потрібно дати співрозмовнику повністю виговоритися. Навідні запитання вітаються. Всі наведені поради допоможуть у питанні про те, як стати хорошим співрозмовником, а не тільки слухачем.

 • . 4

  Як зацікавити співрозмовника, якщо потрібно створити інтригу? Дуже просто — не відповісти на його запитання. Зробити це слід максимально природним чином, начебто питання взагалі не було. При цьому потрібно продовжувати залишатися максимально ввічливим і коректним. Інший спосіб зацікавити опонента, більш полегшений, — дати відповідь, але невизначений. Ні так, ні ні. Це підігріє інтерес запитувача. Нарешті, третій спосіб — при розмові перевести погляд з однієї зони обличчя на іншу. Наприклад, можна внести в серйозний ділова розмова нотки інтимності, якщо пробігти поглядом по шиї співрозмовника. Останній навіть не зрозуміє, в чому справа, але буде не на жарт збентежений. Інтрига? Ще яка! Такі прості секрети мистецтва ведення розмови.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :