Як впливає на жіночий організм грудне вигодовування?

як впливає на жіночий організм грудне вигодовування?

Вам знадобиться
 • Дитина
 • Молоко
Інструкція
 • . 1

  Що ж говорить сучасна наука про годування грудьми і як вона впливає на здоров’я жінки? У документах всесвітньої організації здоров’я говориться про те, що вигодовування груди захищає здоров’я матері. Так само пишеться про те, що якість і склад молока, не залежачи від харчування матері. Процес годування також не впливає на форму грудей, так як її зміна відбувається під час вагітності. Нижче розказано докладніше про те, як впливає на жіночий організм грудне вигодовування.

 • . 2

  При годуванні груддю краще відновлює організм після пологів. Так як під час смоктання грудей дитиною відбувається вироблення гормон окситоцин, цей гормон допомагає матці скорочуватися. Для профілактики внутрішніх кровотеч і для кращого відділення плаценти рекомендується провести годування в перші 30 хвилин після пологів дитину. Зарубіжні медики закликають здійснювати перші тривале годування відразу після пологів. Перші два місяці годування допоможуть матці повернути свою форму до вагітності, а органам черевної порожнини повернутися на свої звичайні місця. Це лише мала частина того, як на організм жінки впливає вигодовування дитини грудьми.

 • . 3

  Далі буде розглянуто, як вагітність впливає на організм жінки. Після настання вагітності, починають відбуватися різні фізіологічні зміни, пов’язані з присутністю ембріона в матці. Ці зміни в першу чергу зачіпають ендокринну систему. Так ж зміни відбуваються в серцево-судинної системі. Так як з появою нової ланки в кровообігу, серця необхідно виконувати подвійне навантаження. Діяльність легенів також посилюється. Навантажень під час вагітності піддаються ще і нирки та печінку. У грудей збільшується число молочних залоз і підсилює кровопостачання. Психологічний стан вагітної жінки теж змінюється. Від чого вона може бути дратівливою, примхливою і плаксивою. Все це вважається нормою і тому не варто боятися таких змін.

 • . 4

  Що відбувається з організмом після пологів і як відновлюється організм після пологів? Саму велику зміну чекає матка. Відразу після пологів вона має величезний розмір і важить близько півтора кілограма. Протягом шести тижнів матка зменшується до розміру яблука і важить 50 — 70 грам. Родові шляхи після пологів часто мають травми. Матка може мати надриви, піхву і статеві губи являють собою суцільну рану. Всі ці травми зазвичай дуже швидко зашивають. Більшу ж проблему представляє розрив або розріз промежини, зашивають які після пологів. У більшості жінок все проходить вже через тиждень, але буває і так, що доводиться мучитися по кілька тижнів. Більшість жінок легко переносять все, що пов’язано з пологами, крім наданого впливу на їх зовнішність. Так як для того, щоб повернути собі колишню фігуру, потрібно буде сильно потрудитися. Також на зовнішність може позначитися і пологи, які пройшли не за планом природи. Шрам від кесаревого розтину потребують багато часу на повне загоєння. Але на щастя, при народженні другої дитини, кесарів розтин може і не знадобиться.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :