Як впливає наркоз на організм людини?

як впливає наркоз на організм людини?

Вам знадобиться
 • Міцний чай або кава
 • Сечогінний засіб
 • Абсорбенти
 • Очистити кров за допомогою медикаментів
Інструкція
 • . 1

  Як відомо, є кілька видів наркозу — місцевий і загальний. Місцевий наркоз не так вже й шкідливий, так як вводиться не згубна для організму доза для знеболювання певної ділянки тіла. А от загальний наркоз, на жаль, накладає свої відбитки вельми важкі. Після загального наркозу людина мучиться від сильних головних болів, на деякий час втрачає пам’ять, відчуває нудоту і запаморочення, а також можливі судоми литкових м’язів, збій в роботі серця, спостерігаються «панічні атаки» і проблеми з печінкою і нирками. Ось як впливає наркоз на організм.

 • . 2

  Вивести наркотики з організму можна кількома способами. Перший — це форсований діурез. Потрібно випити у великій кількості кави або міцного чаю, або на протязі декількох годин близько 3-х літрів води і прийняти сечогінний препарат. Це посилить процес фільтрації в нирках і виведення наркотичних засобів. Другий спосіб — це ентеросорбація. Це застосування таких абсорбентів як лигандин і ентеросгель, які, перебуваючи в шлунку і кишечнику, збирають на себе всі наркотичні речовини. Третій спосіб — еферентні методи. Це коли у наркомана забирають кров, а замість неї вводять соляний розчин. Дуже ефективна процедура. Ось так виглядає відповідь на питання як вивести наркотики з організму.

 • . 3

  Алкоголь, на відміну від наркотиків виводиться набагато простіше і швидше, не завдаючи такого страшного шкоди організму. Однак іноді потрібна екстрена допомога і в таких ситуаціях. Найшвидший і вірний спосіб — випити розчин з нашатирним спиртом. На 100 мл води 10 — 15 крапель нашатирю. При систематичному вживанні алкоголю, відповідь на питання як виводиться алкоголь з організму, багато хто отримує, на жаль, з вуст лікаря, лежачи на лікарняному ліжку під крапельницею.

 • . 4

  Для тих, кого сильно цікавить, як впливає Спайс на організм — відповідь дуже проста. Спайс впливає дуже і дуже негативно, іноді всього один раз, оскільки його разове вживання призводить до летального результату.

 • . 5

  А от для любителів кави, яким теж цікаво як впливає кава на організм, побоюватися нічого. Кава покращує травлення, корисний для людей з активною розумовою діяльністю, кава є прекрасним антисептиком.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :