Як впливає стрес на місячні?

як впливає стрес на місячні ?

Вам знадобиться
 • Порушення циклу
 • Уникнення стресу
 • Консультація у гінеколога
Інструкція
 • . 1

  Щодня на жіноче здоров’я впливає безліч різних чинників, як позитивних, так і негативних. Але постійним супутником і вже невід’ємною частиною повсякденного життя жінки став стрес. Робота, кар’єра, колеги, сім’я, діти, домашні турботи, постійні дієти і загроза зайвої ваги — все може стати причиною для жіночих переживань. Як відомо, жінки більш схильні до негативного впливу стресу, ніж чоловіки. А стрес — провокатор багатьох проблем з емоційним і фізичним здоров’ям. Тому потрібно знати те, як впливає стрес на гінекологічне здоров’я жінки.

 • . 2

  Зміни в менструальному циклі — перша ознака того, що стрес почав впливати не тільки на настрій жінки, а й на її здоров’ї. Відомі випадки, коли в часи війни у жінок пропадали місячні від сильного стресу. Також, може трапитися затримка місячних навіть не від негативних ситуацій, наприклад, таких як здача важливих іспитів, співбесіду на нову роботу, підвищення на посаді. Жорстка дієта і сильне схуднення — часті причини порушень циклу, адже дієта — це сильний стрес для організму. Про те, як боротися зі стресом кажуть медики з усього світу.

 • . 3

  Для відновлення менструального циклу потрібно насамперед заспокоїтися. Багато жінок схильні накручувати себе навіть при незначних проблемах. Такий підхід рано чи пізно доведе до проблем з місячними. Жорстку дієту доведеться припинити, можливо буде потрібно злегка набрати вагу, інакше без таблеток місячні знову не почнуться. Цикл часто порушується у активних, цілеспрямованих жінок, відмінниць, спортсменок і т. д. Загалом у тих, хто пред’являє до себе завищені вимоги. Це емоційний тиск обов’язково позначається на менструаціях. Тому потрібно трохи знизити планку, не намагатися стати кращою у всьому, а жити в гармонії з собою. Такий порада стане в нагоді насамперед тим, хто не знає, як подолати стрес.

 • . 4

  Щоб швидко вийти зі стану стресу, піти від почуття загнанности, від поганих емоцій потрібно змінити обстановку, або хоча б відволіктися на деякий час. Проблеми за пару хвилин нікуди не подінуться, а емоційний тиск спаде і рішення прийдуть самі собою. Побалуйте себе чимось смачним, солодким, ендорфіни швидко піднімуть настрій. А щоб не переживати через зайвих калорій можна сходити в спортзал, активний рух — ще один спосіб щоб подолати стрес. Але є такі ситуації, коли стресу не уникнути, залишається тільки чекати поки проблеми вирішаться, не забуваючи про те, як виходити з стресу.

 • . 5

  Менструальний цикл може відновитися сам, але не можна сподіватися тільки на це. Обов’язково потрібно відновити сили, заспокоїтися, відпочити, взяти кілька годин, днів, тижнів відпочинку і присвятити їх улюбленого заняття, хобі, шоппингу, подорожі, близьким людям. Це може бути що завгодно, для кожного своє, але обов’язково те, що приносить задоволення, радість, відпочинок і розслаблення. Це допоможе відновити цикл, без допомоги лікарів і таблеток. Тому як зайве звернення до гінеколога призведе до ще одного стресу, що жіночому організму зовсім не потрібно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :