Як впливає стрес на вагітність: можливі наслідки

як впливає стрес на вагітність : можливі наслідки

Вам знадобиться
 • Диски з приємною музикою
 • Місцевість для спокійних прогулянок
 • Здоровий глузд
Інструкція
 • . 1

  Як впливає стрес на вагітність: можливі последствіяЖенщіну, яка очікує дитину, як правило намагаються оточити турботою і увагою. Звичайно так відбувається далеко не у всіх випадках, але навіть у сприятливій обстановці вагітна жінка схильна до перепадів настрою і істерик. Всьому виною гормональний фон який при вагітності просто не управляємо. Жінка втрачає контроль над своїми емоціями і як наслідок відчуває сильний стрес. Але як впливає стрес на вагітність? Які його наслідки для майбутньої дитини? Зв’язок плода з матір’ю настільки тісна, що їх можна назвати одним цілим. Так, це дві людини, але в цей період вони пов’язані як ніколи. Ця ниточка, або пуповина, робить їх одним організмом, і вони на двох відчувають і радості і прикрості. Пережитий матір’ю під час вагітності стрес може мати негативні наслідки, тому важливо знати як перемогти стрес і депресію, щоб цього не допустити.

 • . 2

  наслідки стрессаПоследствія стресу починають проявлятися вже під час пологів. Малюк, який переніс разом з мамою її затяжну депресію може народитися млявим і ослабленим. Його реакції будуть загальмовані, він може відставати в розвитку. Є ризик розвитку різних патологій, в тому числі обвиття пуповиною. При дорослішання дитина може відрізнятися неврівноваженим характером, багато плакати або бути занадто дратівливим. Все це вказує на проблеми з нервовою системою, здоров’я якої закладалося ще в утробі матері. Наслідки перенесеного стресу будуть проявлятися протягом наступних років, висловлюючись у невмінні знаходити контакт з оточуючими, прагненні до замкнутості і наявності нестійкої психіки. Жодна мама не захоче такого майбутнього своєї дитини, а значить їй потрібно знати як зняти напругу і стрес.

 • . 3

  Позбавляємося від стрессаПервую допомогу в тому, як пережити стрес надасть власний здоровий глузд. Він підкаже, що не варто ризикувати здоров’ям дитини і піддаватися негативним емоціям. Після того як усвідомлення проблеми прийшло, потрібно скористатися деякими методами для позбавлення від стресу. Наприклад, це може бути улюблена музика. Вона здатна відвернути, заспокоїти і занурити у світ мрій. Ще один дієвий метод — здійснити прогулянку в спокійному місці, подихати свіжим повітрям і привести думки в порядок. І останнє, добре знати як перемогти стрес, але краще знати як його не допустити.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :