Як впоратися приворотом?

як впоратися приворотом?

Вам знадобиться
 • Серебрянное виріб
 • Ємність для води
 • Голка
 • Джерельна вода
Інструкція
 • . 1

  У день проведення обряду дотримуйтесь строгий пост і не вживайте їжу. Харчуйтеся тільки чистою джерельною водою. На сам обряд вам потрібно буде приготувати півлітра джерельної води. Покладіть перед собою голку, срібний виріб і поставте ємність з водою.

 • . 2

  Наливаючи воду в чашку, вимовляєте: «Ти земля матінка дала цю воду, ти господь батюшка довший цю кров, закликаю вас під свідки і помічники, пошліть страх і жах в душі ворогів моїх, поламаєте їх міццю своєї і непереможністю, роздавите їх своєю славою. Ангела звільнення надішліть мені, опоясаного блискавкою небесної. І слово творця будуть мені ключем, в ім’я духу людського нехай буде так ». Це заклинання покликане допомогти вам у питанні як впоратися з приворотом.

 • . 3

  Після читання заклинання візьміть в праву руку голку і проткніть мізинець на лівій руці. Видавите кілька крапель крові в воду, вимовляючи повторно вищенаведений змову. Візьміть у руки срібний виріб і потихеньку опускайте його в чашку з водою, зачитуючи втретє слова змови. Після ритуалу срібний виріб слід витягти з води і носити на своєму тілі, тепер воно стане вашим захисним амулетом, і вам більше не потрібно буде думати, як завадити привороту.

 • . 4

  Воду, яку використовували для обряду, вилийте в землю. Захисні амулети володіють дуже потужним захисним бар’єром і перешкоджають впливу навіть дуже сильного магічного заклинання. Запрограмована спеціально для вас річ незамінна в нашому житті. В останні роки все більше людей звертаються за допомогою до магів. Особливо така захист буде корисна тим людям, які мають великий успіх у бізнесі на роботі, в кар’єрі, постійно знаходяться в центрі уваги, а їх сімейні відносини викликають заздрість у оточуючих.

 • . 5

  Завдяки захисному амулетові ви не тільки захистити від впливу привороту, але й захистите себе від проблем зі здоров’ям, які можуть виникнути в результаті невміло проведеного обряду. Амулет можна зробити навіть тоді, коли вже є підозра на наявність привороту, він стане своєрідною заслінкою від подальшого руйнування енергетичної оболонки людини і допоможе швидше очиститися від нечистої сили. Навіть дуже сильному чорному магу буде важко подолати перешкоду і навести порчу або зробити приворот.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :