Як впоратися з образою на колишнього чоловіка?

як впоратися з образою на колишнього чоловіка?

Вам знадобиться
 • Боротьба з образою на колишнього
 • Реабілітація від образи
 • Забути образу нескладно
 • Краща помста за образу
Інструкція
 • . 1

  Як впоратися з образою на колишнього чоловіка? Біль, яка супроводжується при розриві відносин, здатна звести з розуму, але щоб продовжувати радіти життю варто, все ж, закопати ці проблему глибше, «обтряхнуться» і переглянути своє життя очима жінки, яка отримала досвід, який надалі допоможе уникнути подібних сімейних драм. Не залежно від того, хто став ініціатором розірвання шлюбу — не варто нікого звинувачувати, раз вже відновити колишні відносини неможливо. Перейшовши на новий життєвий етап мудра жінка скаже: «чому бути, того не минути!» І з оптимістичним настроєм продовжити будувати своє нове життя. Але, як впоратися з образою на колишнього чоловіка, щоб не впасти в нескінченну депресію? По — перше, слід відволіктися на що — небудь більш приємне. У більшості випадків пані вважають за краще міняти кардинально свою зовнішність, так що похід в салон краси, саме воно, а після можна скликати дівич-вечір і відпочити душею. Головне не шукати провину в собі, а підбадьоритися для підкорення нових вершин! Також можна відправитися на курорт, де можна не тільки поправити своє здоров’я, але і знайти цікаві знайомства, які позитивно впливають на підвищення самооцінки, що важливо в подібних ситуаціях. По — друге слід позбутися речей, які нагадують колишнє життя.

 • . 2

  Як пробачити образу? Час залікує всі душевні рани, але потрібно почати самореабілітацію з першого дня. Слід оцінити свій моральний збиток і взятися за лікування. Цілком допоможе розбір образи по дрібних частинах. Коли людина виходить з агресивного стану, справжня причина сімейної драми може здатися дурною і навіть смішний або розрив відносин з колишнім чоловіком — виявиться подарунком долі, адже кожна жінка заслуговує кращого, а раз зміг образити — значить, є краще. Мудра жінка завжди може посміятися в подібному випадку, знаючи свою ціну, вірячи в прекрасне майбутнє, як то кажуть «і на моїй вулиці свято буде!». о, а після можна скликати дівич-вечір і відпочити душею. Головне не шукати провину в собі, а підбадьоритися для підкорення нових вершин! Також можна відправитися на курорт, де можна не тільки поправити своє здоров’я, але і знайти цікаві знайомства, які позитивно впливають на підвищення самооцінки, що важливо в подібних ситуаціях. По — друге слід позбутися речей, які нагадують колишнє життя.

 • . 3

  Як забути образу на колишнього, якщо доводитися регулярно стикатися з Ним? Нерідко бувають випадки, коли колишнє подружжя мають один і той же коло друзів або трудяться в одній компанії, і при розриві відносин один з них потрапляє в глухий кут. Що підштовхує відмовитися від улюбленої роботи? Найчастіше — це гордість, яка заважає знайти компроміс між двома дорослими людьми. Крім цього, цілком можливо, ще жевріють відносини і дуже боляче при зустрічі згадувати звичний спосіб життя. Для цього є два варіанти: звернутися за допомогою до фахівця або відмовитися від роботи в одній компанії (якщо воно того варто).

 • . 4

  А може краще помститися, запитають дами? Як помститися за образу у жінок напевно знайдуться витончені способи, але хоч помста і солодка вона має побічні дії, які чреваті особистими неприємностями. Щоб не вдарити в бруд обличчям, кращий спосіб помсти — це знайти гідного собі чоловіка і виглядати найщасливішою! Вселяючи в себе впевненість, жінка буде предметом заздрості, а це найкращий спосіб покарати кривдника — колишнього чоловіка, нехай кусає лікті і шкодує, від чого він відмовився! Бути незалежною і не втрачати самовладання — це доля небагатьох представниць прекрасної статі, але варто над цим попрацювати, щоб «тримати хвіст пістолетом» в будь-яких ситуаціях.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :