Як впоратися зі страхом перед начальством?

як впоратися зі страхом перед начальством?

Вам знадобиться
 • Уява
 • Гумор
 • Суперечка
Інструкція
 • . 1

  Немає в світі людини, яка б не боявся б свого начальства. Особливо в ті моменти, коли викликають в кабінет до шефа. Від страху починають потіти долоні, ком підступає до горла. Через це пройшли тисячі людей. І з кожним викликом «на килим» такий стан повторюється. Таке емоційний стан призводить до великих стресів. Тому зі страхами потрібно боротися. Є деякі психологічні способи, як впоратися зі страхом.

 • . 2

  Потрібно запустити механізм, який блокує страх. Необхідно уявити, що начальник став маленьким чоловічком, одягнений в смішну одяг. Перед такою людиною страх сам пройде. Якщо захочеться засміятися, потрібно просто відвернутися і посміхнутися. Після такої поведінки страх зникне і залишиться тільки впевненість у собі, це також, як подолати страх водіння автомобіля. Тепер мозок буде сприймати інформацію спокійно, і знаходити потрібні рішення.

 • . 3

  Інший спосіб включає в себе механізм жалості до свого начальника. Уявити потрібно, скільки йому доводиться працювати, їздити у відрядження, і практично не бачити свою сім’ю. Просто подумки пожаліти його. Тоді думки про страх самі підуть. Якщо начальник намагається морально зламати свого працівника, то можна уявити себе гігантом. Цей спосіб ще використовують, перед тим, як побороти страх перед бійкою.

 • . 4

  Для цього потрібно випростатися. Тим самим, можна показати начальнику, що співробітник готовий сприймати критику належним чином. У підсвідомості співробітник буде подумки рости над начальником. І просто в міру потреби і в будь-який зручний момент він зможе розчавити його. Можна непомітно для шефа тупнути ногою, злегка. Він нічого не зрозуміє, а у підлеглого на душі стане легше, так як він подумки розчавив свій страх.

 • . 5

  Для зняття страху можна використовувати такий спосіб, як посперечатися з начальником. Краще взяти актуальну тему, пов’язану з роботою. Потрібна та інформація, якою співробітник володіє краще свого начальника. Тоді доводи і аргументи послужать хорошим приводом прислухатися до такого співробітнику, і начальник стане поважати такого працівника. Поступово піде тривога і страх. Як позбавитися від двох цих нав’язливих станів більше не складе труднощів.

 • . 6

  Крім спору можна просто посміятися з керівником. Але тільки слід вибирати правильні жарти і застосувати їх в потрібний момент. Інакше можна потрапити в халепу. Не варто сміятися над колегами. Сміх допомагає налагодити контакт і прибрати страх перед начальством. Не потрібно забувати, що будь-який підлеглий — це в першу чергу особистість, яка всебічно розвинена. І завжди перед начальником потрібно це згадувати. Це теж додасть сил і впевненість у собі в необхідний момент.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :