Як враховувати витрати?

як враховувати витрати?

Вам знадобиться
 • Витрати
 • Зошит
Інструкція
 • . 1

  Будь-яка організація в ході своєї діяльності стикається з певними витратами. У них входять витрати на оплату праці, реалізацію продукції, накладні витрати, витрати по обов’язковому страхуванню майна, «інші витрати» і багато інших. Тому кожне підприємство бажає всіляко скоротити витрати до мінімуму.

 • . 2

  Слід звернутися до закону. Але в законодавстві РФ практично немає ніяких статей, в яких би йшлося про те, як обліковувати витрати, за винятком Листи Мінфіну № 94. У даному листі йдеться про те, що будь-які витрати відносяться до конкретного установі. До них відносяться витрати на організацію та відвідування різноманітних заходів, оплата перекладачів та столове обслуговування. Будь-які інші витрати не входять в обов’язковий список витрат компанії.

 • . 3

  Обов’язково слід знати перелік витрат, незалежно від того, коли вони були погашені. Отже, в базі даних будь-якого підприємства повинен бути повний обсяг витрат для того, щоб зуміти з легкістю вести їх облік. Бухгалтерія може вести також свій особистий підрахунок, відштовхуючись від щомісячних витрат компанії.

 • . 4

  Можна відкрити спеціальний кредитний рахунок в банку, безпосередньо на який буде переведено вся сума. До таких рахунків відносяться, наприклад, рахунок 26 «Громадські витрати» або 60 «Розрахунки з підрядниками або постачальниками», в залежності від специфіки конкретного підприємства. Якщо компанія займається будівельним бізнесом, інвестицією різного будматеріалу, то слід відкрити рахунок «Вкладення у необоротні активи»

 • . 5

  Щоб знати, як обліковувати витрати правильно, бути впевненим у тому, що витрати мають надійне джерело збереження, слід обов’язково вносити їх до податкової звітності. А також мати документальне підтвердження всім конкретним затратам.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :