Як вселити людині думку на відстані?

як вселити людині думку на відстані?

Вам знадобиться
 • Володіння здатністю гіпнозу
 • Об’єкт для навіювання думок
Інструкція
 • . 1

  Вселити свої думки іншій людині можна кількома способами, але найефективніший — це гіпноз. Його використовують для лікування, збору будь-якої інформації з підсвідомості, а також для навіювання. Існують кілька схем сеансів, які дозволяють загіпнотизованому людині поставити будь-яку мету або вселити думки. Але всі вони починаються з підготовчого етапу, в якому гіпнотизер повинен викликати до себе довіру.

 • . 2

  Для цього він проводить бесіду, робить компліменти, жартує і т. д. Як тільки людина повністю розташований і відкритий до співрозмовника, можна починати сам процес гіпнотизування. Головне в гіпнозі, направленому на навіювання думки, — розділити підсвідомість і свідомість людини, в цьому випадку потрібно викликати дисоціацію: тіло відпочиває, а голова повністю усунутий.

 • . 3

  При цьому важливо правильно використовувати голос: він повинен бути рівний і низьким, як би проникаючим в саму глиб душі. Закласти думки в свідомість людини можна як при легкому гіпнозі, так і при глибокому проникненні в свідомість. Мовні схеми і обороти придумувати немає необхідності, вони створені давно і використовуються декількома поколіннями гіпнотизерів і психіатрів, щоб вселити думки.

 • . 4

  Перед тим, як вводити людину в гіпноз і вселяти йому думки, підготуйте обстановку навколо: включіть приглушений тепле світло, зручно розташуйте гипнотизируемого, запропонуйте йому розслабитися і приготуватися до сну. Далі потрібно протягнути долоню і розташувати її над рівнем очей, людина повинна дивитися на її середину і ні про що стороннє не думати.

 • . 5

  Після того, як об’єкт подивиться на долоню 5 — 6 раз, він закриє очі від втоми і зануриться в сон. Гіпнотизер в цей час має чітко проговорювати формулу навіювання. Після фрази: «Ти спиш», людина занурюється в гіпнотичний стан і йому можна вселити думки, абсолютно будь-якої спрямованості.

 • . 6

  У даному випадку все, що навіюється людині, здатне вплинути на його подальше життя. Вченими проводилися досліди, в яких жінкам під гіпнозом внушались думки готувати борщ. В результаті після виходу з гіпнотичного стану вони дійсно готували цю страву. Перед тим, як вселяти людині думки, подумайте, наскільки це виправдано, і не завдадуть ваші дії людині шкоди.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :