Як встановити балясини і перила: прості прийоми

як встановити балясини і перила : прості прийоми

Вам знадобиться
 • Деревина твердих порід
 • Клей
 • Самонарізи
Інструкція
 • . 1

  Для того, щоб сходи були не тільки красивими, але і міцними, а також відповідали стилю всієї кімнати, де вони розташовуються, потрібно правильно встановити і закріпити її елементи. Балясини і перила сходів не тільки прикрашають інтер’єр кімнати, в якій розташовані сходи. Вони повинні забезпечувати безпеку людям, які користуються нею. Для цього всі елементи конструкції необхідно правильно закріпити. Так як встановити балясини і перила, щоб вони відповідали всім нормам безпеки? Потрібно пам’ятати, що балясини, перила, сама сходи, повинні бути виконані з одного виду дерева. Під час експлуатації сходів, навколишнє середовище має впливати однаково на всі конструкційні елементи. Внаслідок зміни вологості повітря, буде змінюватися і вологість дерева. Кожен вид деревини деформується по-різному, тому, використання однакового матеріалу допоможе уникнути різноманітних перекосів. Рекомендується використовувати деревину порід, які відносяться до твердих видах.

 • . 2

  Як зробити дерев’яні перила — одне з основ майстра, що будує сходи. До складу перил входять такі елементи: балясини, поручні. Найпростіший спосіб зробити перила — придбати вже готові тумби, поручні, балясини. Щоб їх виготовити самостійно можуть знадобитися верстати, спеціальне обладнання. Навіть якщо вдома є своя майстерня, неможливо зробити абсолютно рівний поручень, що має довжину в кілька метрів. Але в деяких будинках, наприклад, на дачі, саме нерівні, зроблені своїми руками поручні, будуть головною прикрасою інтер’єру.

 • . 3

  Після того, як всі елементи сходів готові, потрібно знати, як кріпити балясини до поручнів. Можна здійснити кріплення цвяхами. Але цей спосіб не відрізняється високою якістю, бо через час конструкція буде скрипіти і гойдатися. Зміцнити балясини краще саморізами, а потім застосувати клей. Найкращий спосіб, при якому на торцях балясин роблять шипи. У щаблях і поручнях роблять точно такі ж отвори. Після цього, балясини ретельно підганяють в пази, клеять. Додатково можна зміцнити саморізами.

 • . 4

  Якщо не мати навичок, як встановити дерев’яні перила, потрібно пам’ятати, їх кріплять після того, як змонтовані інші елементи. Це означає, що ступені повинні бути прилаштовані до тятив, а майданчики вже готові. На поворотах сходи, там де поручні зістиковуються один з одним, перехідні елементи мають складну форму. Дуже часто для виготовлення таких частин сходів використовується багато дерева. Про це потрібно пам’ятати при покупці матеріалу, комплектуючих. Необхідно бути акуратним в моменті, як закріпити поручні. Адже дуже важливо, коли вони не мають зазорів, а від дотику долоні з перилами, з’являються приємні відчуття. При виборі виду сходів необхідно враховувати меблі та інші елементи інтер’єру. Тільки в цьому випадку сходи буде не тільки представляти собою засіб пересування на поверх будинку, а також зв’яже два рівня в єдине ціле.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :