Як встановити бездротову мережу на нетбуці?

як встановити бездротову мережу на нетбуці?

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інструкція
Інструкція
 • . 1

  Для установки бездротової мережі, перше, що знадобиться, це» інтернет-шлюз» (або ж» ADSL-модем»), в якому вбудована бездротова точка доступу wifi разом з пристроєм , забезпеченим бездротовим адаптером. Методика того, як встановити бездротову мережу, наступна: Встановлення шлюзу в передбачуваному місці і включення в мережу; Запуск майстра установки бездротової мережі на ноутбуці; Остаточне налаштування точки доступу wifi згідно інструкції (налагодження властивості протоколу, вбудованого сервісу, параметрів бездротової мережі і безпеки, підключення проводів).

 • . 2

  Будь настройка на ПК або на ноутбуках може бути здійснена з боку кожної людини, що не має особливих поглиблених знань. І так, як підключитися до мережі інтернет в Windows 7? Треба натиснути на кнопку «пуск» і знайти розділ» Підключення «, потім вибрати» відобразити всі підключення «. У пункті» високошвидкісний інтернет» повинна бути рядок «підключення по Локальної Мережі». Якщо на ПК є кілька встановлених мережевих карт, то користувач повинен побачити стільки й таких рядків. На тому рядку, який відповідає мережевої карти, треба натиснути правою кнопкою і вибрати пункт «властивості», а потім і «загальні». Внизу назви карти потрібно відшукати кнопку «налаштувати». Налаштування виробиться автоматично.

 • . 3

  А як підключити мережу між комп’ютерами? Це теж легке завдання. Для того, щоб було можливим створення локальної бездротової wifi мережі між декількома ПК або ноутбуками з виходом в інтернет, треба налаштувати один з них у якості адміністратора. Він буде підключений до інтернету через» lan» (мережевий кабель). І так, в першому етапі треба створити віртуальний мережевий адаптер на ноутбуці Virtual WiFi, який буде передавати бездротову мережу і налаштує доступ до мережі інтернету. А у другому етапі необхідно реалізувати принцип повноцінного доступу на базі головного ПК.

 • . 4

  Відповіддю на питання, як відкрити доступ до мережі, служить наступна інструкція: Перше-вхід в головне меню і в розділ» Панель Управління»; Друге — вхід в пункт» мережу і інтернет »; Третє-» Мережеві Підключення»; Четверте -» Мережевий Адаптер». Тепер за допомогою правої кнопки мишки навпроти значка адаптера» доступ» ставиться галочка (у рядку повинно бути написано» Дозволити Іншим Користувачам …»).

 • . 5

  Налаштування роздачі інтернету по мережі або ж як роздати інтернет по мережі нескладне заняття. Насамперед потрібно клікнути на» Start», вибрати рядок «виконати». Має з’явитися окoшко, в якому потрібно вбити «NCPA. CPL», а після натиснути на» enter». У що з’явився вікні буде видно всі доступні з’єднання. Другий крок складається з виділення того з’єднання, через яке ПК підключається до мережі. Правою кнопкою миші потрібно відкрити діалогове вікно, вибравши в розділ «options». І нарешті, третій крок — це надання доступу до інтернету: треба поставити галочку біля рядка» дозволити іншим користувачам підключитися до мережі «. Натиснути на» ок».

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :