Як встановити дерев’яні перила: правила

як встановити дерев'яні перила: правила

Вам знадобиться
 • Дерев’яні балясини
 • Дерев’яні поручні
 • Дерев’яні бруски
 • Спеціальний клей для дерева
Інструкція
 • . 1

  Дерев’яні перила — це самий ідеальний варіант для сходів, так як вони не тільки міцні і надійні, що витримують великі навантаження, а й надають безліч варіантів для декоративного прикраси інтер’єру. Зручні поручні значно підвищують рівень безпеки для людей, тому за нормами перила встановлюються там, де сходи налічує більше 3 сходинок.

 • . 2

  Перед тим, як встановити дерев’яні перила, необхідно визначитися, де вони необхідні. Якщо ширина сходових ступенів менше метра, то перила встановлюються тільки із зовнішнього боку, а якщо більше метра, то і біля стіни. Тим більш, перила необхідні на гвинтових сходах, на яких зростає ймовірність падіння.

 • . 3

  Перед тим, як закріпити перила, необхідно розібратися в їх конструкції, так як вони складаються з опорних стовпів (балясин) та поручнів, розміщених зверху. Всі складові виготовляються з однієї деревної породи висококваліфікованими фахівцями. Вони в свою чергу враховують всілякі зміни структури дерева під час експлуатації.

 • . 4

  Що стосується того питання, як встановити балясини і перила, то тут необхідно правильно розрахувати відстань. Адже всі проміжки між балясинами повинні бути однаковими. Також, між ними необхідно дотримуватися спеціальні зазори, які дотримуються будівельними нормами. Висота балясин зазвичай не більше 90 см, а ось ширина і форма можуть бути абсолютно різними. Ширину поручня рекомендують встановлювати в розмірі від 5 до 9 см.

 • . 5

  Величезною перевагою дерев’яних сходів є їх здатність наповнювати затишком абсолютно будь-яке приміщення. Тому, перед тим, як зробити дерев’яні перила, важливо вибрати деревну породу, з якої вони будуть виготовлені. При цьому, не обов’язково вибирати дорогі породи, адже перила з ясена і сосни будуть відмінно виглядати. А для того, щоб перетворити їх на перила з дорогої породи, досить буде обробити їх спеціальними засобами і лаками.

 • . 6

  Перед тим, каккрепіть балясини до поручнів, необхідно підготувати спеціальні бруски, які кріпляться на кожну сходинку. У свою чергу, в балясинах необхідно зробити отвори, відповідні бруска. Таким чином, брусок сідає на спеціальний клей в отвір балясини. Нижня частина перил монтується таким же чином, а верхня встановлюється в самому кінці. Для довгої служби встановлених перил, рекомендується іноді обробляти їх спеціальним полиролем.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :