Як встановити двигун на мотоблок?

як встановити двигун на мотоблок ?

Вам знадобиться
 • Ключі
 • Мотоблок
Інструкція
 • . 1

  Важко собі уявити мотоблок без двигуна. Двигун повинен відповідати певним вимогам. Він повинен володіти достатньою потужністю, мати підвищений моторесурс, бути високо працездатним в будь-якій ситуації. Зазвичай мотоблок оснащується четирехтактним або двотактним двигуном. При виборі дизельного двигуна, необхідно звернути пильну увагу на якість, виробника, циліндричні чавунні клапани і гільзи, які знаходяться у верхній частині двигуна.

 • . 2

  Як правило, на мотоблок встановлюють бензинові або дизельні двигуни. Мотор забезпечується за допомогою автоматичного регулятора частоти обертання. Основними його частинами є блок циліндра, механізм газорозподілу, кривошипно-шатунний механізм, система паливного харчування, система запалювання, пусковий пристрій, система охолодження. Механізм газорозподілу управляє надходженням паливно-повітряної суміші і дає можливість їй рівномірно надходити всередину циліндра, виводячи при цьому відпрацьовані гази.

 • . 3

  Якщо потрібно знати, як встановити двигун на мотоблок важкої конструкції, то перед цим ретельно підбирається і аналізується інформація. При використанні дизельного двигуна всі деталі менш схильні до зносу і мають більш довгий термін служби. Зняти мотор, можна відкрутивши кріплення старого двигуна і від’єднавши його від всіх систем. На його місце встановити новий двигун, і проробити всі операції в зворотному порядку.

 • . 4

  Головне завдання двигуна — довга і бездоганна служба. Для цього необхідно уникати роботи двигуна без навантаження (холостий хід). Замінити двигун на мотоблоці — це досить копітка і неприємна процедура. Якщо слідкувати за чистотою повітряного фільтра, стежити за забрудненням, що впливає на охолодження, уникати тривалого перебування на сонці, то можна довго про це не турбуватися. Підібравши необхідний для мотоблока двигун, можна буде замінити його самому.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :