Як встановити карту пам’яті htc?

як встановити карту пам'яті htc ?

Вам знадобиться
 • Встановлення картки пам’яті
 • Сервіс карт пам’яті
Інструкція
 • . 1

  Встановлення картки пам’яті. У власників такої популярної сьогодні марки смартфонів як htc, може виникнути проблема, як встановити карту пам’яті htc? Це дуже просто зробити і не дуже просунутим користувачам таких гаджетів. Для початку потрібно зняти верхню кришку з телефону. Після виконання цієї дії, в гніздо карти пам’яті потрібно вставити карту microsd так, щоб позолочені контакти були розташовані внизу.

 • . 2

  Якщо ж для власників Nokia важливо знати, як форматувати карту пам’яті Nokia, то тут перші попередженням буде видалення все програм та інших даних, які є на карті. Але це так само просто зробити. Спочатку вибираємо опцію «Меню» і йдемо таким шляхом: «Галерея» або «Додатки», виділяємо папку карти пам’яті і вибираємо опцію «Функції» — «Форматувати карту» — «Так». Після того, як карта відформатуй, вводимо її нове ім’я.

 • . 3

  Сервіс карт пам’яті. З картою пам’яті Nokia все зрозуміло, але тоді як відформатувати карту пам’яті microsd? Тут найпростішим способом буде скачати спеціальну програму для форматування. Нею може бути програма SDFormatter. Вона допоможе «вилікувати» карту пам’яті, коли в її роботі спостерігаються збої. Іншим способом форматування може стати підключення карти до ПК або форматування її вручну. Іноді це не дуже ефективно, але це відбуватиметься не так і часто.

 • . 4

  Дуже часто виникає проблема, як активувати карту пам’яті? Вона стикається з проблемою форматування картки. Це пов’язано з тим, що якщо карта не працює, то дуже часто через те, що телефон її не бачить. У такому випадку потрібно відформатувати карту пам’яті тими способами, що були вже перераховані вище.

 • . 5

  Якщо немає доступу до карти пам’яті через забитий пароля, то все-таки як розблокувати карту пам’яті microsd? На різних форумах в Інтернеті кажуть, що найкраще рішення — це знову-таки форматувати карту пам’яті. Але, зараз на ринку техніки пропонують такі гаджети, як USB SD / SDHC / MMC memory Unlock або ezSD Ghost. Ці пристрої спеціально розроблені для видалення паролів на картах пам’яті з наступним заощадженням цінної інформації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :