Як встановити лобове скло з першого разу?

як встановити лобове скло з першого разу?

Вам знадобиться
 • Тонировочная плівка
 • Скребок
 • Бур
 • Миючий засіб
 • Грунтовка
Інструкція
 • . 1

  Встановити лобове скло з першого разу може будь-який автовласник. Звичайно, це буде не зовсім легко. Однак при концентрації уваги, бажання, наявності теоретичних знань і практичної вправності зробити це можливо кожному. Лобове скло — важливий елемент автомобіля, що відповідає різним вимогам. Скло повинно завжди бути в гарному стані, без тріщин і відколів, інакше є небезпека пошкодження всій площині. У цьому випадку без заміни зіпсованого лобового скла на нове неможлива буде повне або часткове тонування улюбленого автомобіля. Кожен власник повинен орієнтуватися хоча б теоретично,

 • . 2

  Як встановити лобове скло на своєму автомобілі. Процес заміни лобового скла досить трудомісткий. Однак це не так вужі й складно. Заміна скла дозволить здійснити бажання людини виконати тонування автомобіля. Потрібно зняти старе скло. Це можна зробити за допомогою звичайного ножа. Потім після попередньої роботи по очищенню герметика й нанесення грунтовки можна встановлювати нове скло. Наклавши новий шар герметика, скло потрібно міцно докласти і зафіксувати його на певний час. Після установки нового скла можна повертатися до тонування автомобіля. Після установки нового скла і його тонування можуть виникнути різні проблеми.

 • . 3

  Що робити в цьому випадку? Як зняти тонування скла, якщо вона вже не влаштовує власника автомобіля? Для цього потрібно видалити тонировочную плівку автосервісі або власними силами і підручними засобами. Можна спробувати зняти тонування, підчепивши її ножем або лезом, проте це може призвести до втрати часу і небезпеки подряпати скло. Також є спосіб зняти тонировочную плівку за допомогою спеціальних розчинів. Найкраще прогріти феном рівномірно всі частини скла, потім підчепити плівку і акуратно її зняти. Після цього потрібно видалити залишки клею на склі. Якщо після заміни лобового скла ніяк проблем з тонуванням не передбачається, то можна сміливо тонувати скла.

 • . 4

  Як правильно тонувати скла? Для тонування скла необхідно використовувати тонировочную плівку, канцелярський ніж, скребок, обприскувач, миючий засіб. Виконувати роботу з тонування краще при хороших погодних умовах. У першу чергу потрібно помити зовнішню частину скла водою з мильним розчином. Потім прикласти плівку прозорим шаром назовні, вирівнявши і обрізавши її в потрібних місцях. Після цього потрібно помити і обробити внутрішня частина скла, обклеїти її плівкою. Закінчивши наклейку потрібно підрізати зайве, просушити скло феном і на кілька днів закрити двері з тонованим склом. Тонировку скла не бажано виконувати, якщо на ньому виявлені тріщини.

 • . 5

  Як просвердлити скло і усунути виниклу проблему, що заважає тонуванню скла? Для цього потрібно зробити дірку в склі і заклеїти її. Однак подібну проблему можна вирішити тільки з лобовим склом і потрібно це робити дуже акуратно. Бічні скла зазвичай загартовані, тому при спробі їх свердління вони розлетяться на маленькі шматочки. Найкраще свердлити скло на малих обертах. Використовувати треба бур або алмазне свердло. У кожному разі свердління скла — це тимчасовий варіант, який не має абсолютної гарантії. Тому, якщо прийнято рішення тонувати машину, краще зняти старе лобове скло і встановити нове.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :