Як встановити огорожу для дачі самостійно?

як встановити огорожу для дачі самостійно?

Вам знадобиться
 • Дошки
 • Слолби
 • Зварювальний апарат
 • Фарба
Інструкція
 • . 1

  Перше, що треба для себе вирішити — який матеріал буде використаний для виготовлення огорожі. Це може бути цегла, залізна сітка, дерев’яні дошки, вже готові бетонні секції — вибір досить великий. Огорожа може бути виконана з гофрованого заліза, основним плюсом якого є довговічність. Крім того, цей матеріал не боїться вологи, що також є його безсумнівним плюсом. Перед тим, як встановити огорожу, потрібно точно визначити, з якого матеріалу вона буде зроблена, оскільки від цього залежить, які технології будуть застосовуватися надалі.

 • . 2

  Перед установкою паркану, потрібно зробити розмітку території за допомогою дерев’яних стовпчиків і натягнутою між ними мотузки. Потім відзначити місця, де стоятимуть основні опори. Відстань між сусідніми стовпами не повинно перевищувати двох метрів. Майстри, які знають, як зробити огорожу своїми руками, рекомендують зменшити цей проміжок до мінімуму, щоб збільшити стійкість огорожі. Ями під стовпи слід робити глибиною близько одного метра. Якщо грунтові води знаходяться на цьому рівні або трохи нижче, то копати варто ще глибше, щоб ваш паркан міцно стояв і не зиркав з часом. Проміжок між стовпом і краєм ями треба засипати цегляної крихтою або каменями, для гарної фіксації. Якщо зробити все правильно, в майбутньому не доведеться ламати голову над тим, як прикрасити паркан і не доведеться щось доробляти або переробляти.

 • . 3

  Після того, як встановлені опори, необхідно приступити до їх з’єднанню. Насамперед потрібно закріпити паралельні лаги, відповідні відстані між стовпами. Кріпити найкраще великими шурупами. Після починаємо прибивати дошки, розмір яких залежить від індивідуальних бажань і смаків. Найкраще залишати деяку відстань між ними, для швидкого їх висихання. І так, залишається тільки одне питання: як зварити огорожу? Для цього знадобиться зварювальний інвертор, краги, зварювальні електроди і зварювальний маска. Зварювальний апарат буває різного Ампераж, його потужність залежить від товщини металу, який буде зварюватись. У більшості випадків, для виготовлення забору використовується тонкий метал, до якого дуже легко можна приварити арматуру і напрямні. Тому, для таких робіт, достатньо і апарату з невеликим Ампераж. Найчастіше, це так само просто, як зробити огорожу для клумби.

 • . 4

  Важливим моментом є фарбування паркану. Це питання не тільки і не стільки естетичний, скільки практичний — шар фарби дозволяє захистити поверхню від впливу зовнішнього середовища, що істотно збільшить термін експлуатації паркану. Поставитися до цього слід серйозно. Для кожного матеріалу існує свій вид фарби. Перед фарбуванням, поверхню слід очистити від пилу і бруду. Фарбувати паркан краще в погожий день. Цілком очевидно, що зведення огорожі не таїть в собі нічого складного. Невеликий запас знань, старанності та ентузіазму допоможуть подолати будь-які труднощі.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :