Як встановити павільйон з квітами?

як встановити павільйон з квітами ?

Вам знадобиться
 • Торговий павільйон
 • Спеціальна холодильна установка
 • Ділянка землі
 • Необхідні документи
Інструкція
 • . 1

  Насамперед потрібно визначитися з фірмою-продавцем павільйонів. Їх зараз достатня кількість, для того, щоб можна було оглянути всі моделі декількох фірм, і вибрати одну, яка найбільше підходить під розташування вашої ділянки, його розмір і під ваші смаки. Слід врахувати, що при торгівлі квітами бажані павільйони площею не менше 50 кв. м., з яких 30 буде відведено безпосередньо під розміщення товару «на вітрині», а 10 — під спеціальне охолоджувальне устаткування. Решта 10 кв. м. будуть майданчиком для клієнтів.

 • . 2

  Багато цікавляться лише тим, як побудувати торговий павільйон, зовсім забуваючи про його внутрішній зміст. Спеціальне холодильне обладнання необхідно будь-якому павільйону, де продається якісний товар. Квітам необхідні низькі температури для збереження їх свіжості і товарного вигляду. Холодильники повинні забезпечувати температуру від + 2 до + 10 градусів за Цельсієм, це буде самий оптимальний мікроклімат. Так ви зможете довше реалізовувати товар, особливо в літню спеку.

 • . 3

  Як поставити павільйон на ділянку? Немає нічого простіше — робітники з фірми-постачальника найчастіше виконують цю роботу (якщо не було іншої домовленості). Важливо, щоб ту ділянку, на якому ви хочете розмістити торгову точку, був у вашій власності або офіційно орендований.

 • . 4

  Отже, ділянка придбана, товар та обладнання придбано, але як відкрити торговий павільйон? Для цього будуть необхідні такі документи: кадастровий паспорт ділянки, правовстановлюючі документи на ділянку, копія паспорта заявника. Також доведеться пройти фітосанітарний карантинний контроль.

 • . 5

  Дуже багато сил і часу варто вкласти в старт свого бізнесу, якщо ви налаштовані на серйозну роботу і пристойний прибуток. Такий квітковий павільйон почне приносити чистий прибуток тільки на 7 — 12 місяці свого існування, але якщо все буде зроблено грамотно — результат буде чудовий. Залишилося лише подумати, як оформити павільйон, адже від його зовнішнього вигляду і презентабельності залежить кількість клієнтів. Також хороше і якісне оформлення може стати відмінною рекламою для відвідувачів.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :