Як встановити перегородку з гіпсокартону: інструкція

як встановити перегородку з гіпсокартону : інструкція

Вам знадобиться
 • Алюмінієвий профіль
 • Гіпсокартон
 • Шуруповерт
 • Дюбель-цвяхи
 • Самонарізи
 • План
Інструкція
 • . 1

  Складання плану перегородки. Ідеальним варіантом для розділення великої кімнати на дві поменше, стане зведення перегородки з гіпсокартону. Складнощів у тому, як встановити перегородку з гіпсокартону, практично немає, якщо слідувати покрокової інструкції. Спочатку, необхідно скласти план майбутньої перегородки. У плані, необхідно чітко зазначити місцезнаходження перегородки, її параметри. Це стане в нагоді і під час покупки матеріалу, щоб не довелося купувати зайвого. Гіпсокартон має достатню міцність, і дозволяє звести перегородки будь-якої форми. Стелаж як перегородка використовується не так часто, через свою непрактичність. Стелаж може впасти, він не так просто піддається декоруванню, на нього складно що-небудь встановити додатково.

 • . 2

  Закріплення каркаса перегородки. Після плану гіпсокартонної конструкції, необхідно зробити розмітку на підлозі, стінах і стелі. Зведення перегородки починається з монтажу металевого каркаса. Так само, можна зробити каркас з дерева, але металевий набагато дешевше і легше дерев’яного, крім того, металевий каркас не горить. Якщо питання полягає в тому, як зробити розсувну перегородку, то на етапі монтажу каркасу необхідно встановити спеціальні рейки під рухалася двері. Металевий профіль кріпиться до цегельних стін за допомогою дюбель-цвяхів, а до бетонних за допомогою саморізів. Для досягнення більшої звуконепроникності між профілем і стінами укладають ущільнювальну полімерну стрічку. Після установки направляючого профілю вирізається стієчний профіль, рівний по довжині відстані між направляючим профілем.

 • . 3

  Специфіка закріплення гіпсокартону. Про те, як зробити перегородку з дерева написано багато інструкції, але дерево абсолютно непластичний матеріал у порівнянні з гіпсокартоном. Наступний етап полягає в правильному кріпленні гіпсокартону з одного боку каркаса. Суть в тому, що перші панель гіпсокартону кріплять від підлоги, а друга від стелі, щоб уникнути можливих щілин. У утворилися ніші вкладають мінеральну вату, що служить ідеальним звуконепроникним матеріалом. У міру заповнення ніш мінеральна вата зашивається з протилежного боку.

 • . 4

  Оздоблювальні та дизайнерські роботи. Для отримання рівної поверхні, на стики гіпсокартону клеїться стрічка-серпянка і потім, шви шпаклюються. Знаючи, як зробити перегородку з профілю з використанням гіпсокартону, на зведеної стіни легко закріпити вимикачі та розетки. Останнім етапом, в побудові перегородки з гіпсокартону, буде виконання оздоблювальних роботи. При необхідності перегородку з гіпсокартону можна відремонтувати або змінити її форму. Через те, що гіпсокартон боїться вологості, їм не рекомендують розділяти приміщення у ванній кімнаті, в лазні чи сауні. У всіх інших випадках він є універсальним матеріалом для зведення перегородок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :