Як встановити пластикові панелі?

як встановити пластикові панелі?

Вам знадобиться
 • Рейка 20 мм х 50 мм
 • Степлер
 • Кріплення рейки
 • Розкладка
Інструкція
 • . 1

  Установка пластикових панелей. Спочатку слід розглянути, що таке пластикові панелі і як їх застосовувати при обробки приміщень. Сам матеріал є собою синтетичне винахід, у якого термін розпаду на молекули становить 1000 років і називається він полівінілхлорид.

 • . 2

  Розглядаючи, як встановити пластикові панелі, можна скористатися низкою підручних матеріалів, але варто розглянути один з них. Дерев’яна рейка має розмір 20 мм х 50 мм, служить чудовим матеріалом для кріплення. Тому слід просвердлити отвори по периметру стіни і закріпити рейки, використовуючи при цьому дюбеля. Далі виконуються кріпильні роботи самого пластика до дерев’яних планок, використовуючи кріпильні саморізи і шуруповерт. Пластик кріпиться по черзі, смуга за смугою, до закінчення роботи.

 • . 3

  Іноді зустрічаються труби і їх варто обійти, тому слід більш детально розглянути, як закрити труби пластиковими панелями. Для цього необхідно зібрати конструкцію з дерев’яних брусків. Вона повинна огинати проходять труби і не створювати перешкод. Отриманий обхід у вигляді сходинки, є чудовим виходом у сформованій ситуації. На внутрішніх з’єднаннях встановлюється розкладка у вигляді внутрішніх кутів, а на зовнішніх стиках відбувається установка зовнішніх пластикових кутів. Далі відбувається облицювання поверхні, застосовуючи при цьому пластик. Кріплення здійснюється за допомогою степлера або маленьких цвяхів і молотка. Після обшивки труб, слід перейти до облагороджування інтер’єру.

 • . 4

  Необхідно приділити увагу і розглянути, як обшивати стіни пластиковими панелями. Сам процес виконання досить простий. По всьому периметру встановлюються дерев’яні рейки. Спочатку установка виконується поверху, потім слід її зробити низом, після чого пропустити два ряди рейок, відступаючи 80 см від верху і 80 см від низу. Після того, як рейки будуть встановлені, слід зробити вимір однієї смуги пластика і використовувати його як шаблон. Нарізається необхідну кількість смуг за заздалегідь підготовленим шаблоном, після чого проводиться кріплення пластика до стіни.

 • . 5

  Якщо тема зачіпає, як обшити туалет пластиковими панелями, то слід користуватися інструкцією по установці пластика. У ній вказується, що обшивка туалету виконується також як обшивка будь-якої кімнати. По периметру, в горизонтальному положенні встановлюється дерев’яна рейка і виконується кріплення пластикових смуг у вертикальному положенні. Спочатку встановивши по верхньому периметру ель-подібну планку, яка буде служити закінченням пластика. По низу виконується установка розкладки у вигляді плінтуса, яка надає остаточний вигляд пластикової панелі. Але при бажанні, можна і замінити розкладки на інший більш підходящий варіант.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :