Як встановити пластикові укоси самостійно?

як встановити пластикові укоси самостійно ?

Вам знадобиться
 • Пластикові укоси
 • Інструменти та матеріали
 • Стартова панель і обрешетування
 • Кріплення панелей
 • Верхня панель
Інструкція
 • . 1

  Для того щоб зробити відкоси існує три найпоширеніші способи. Найскладніший (оскільки він вимагає наявність достатнього досвіду і майстерності) — це обштукатурювання. Особливість другого способу — в застосуванні гіпсокартону замість розчину. Але так як зробити відкоси з гіпсокартону досить важко, то краще скористатися третім варіантом. Його суть у використанні пластику для створення укосів. А перевага такого способу ще й у тому, що не потрібно вирішувати проблему, як штукатурити укоси і займатися їх фарбуванням. Крім цього, завдяки дешевизні матеріалів можна заощадити на загальній вартості робіт.

 • . 2

  Для того щоб встановити укоси знадобляться наступні матеріали: стартовий профіль з П-подібною формою в розрізі, верхня панель з F — подібною формою пазів, смуга пластику для панелей товщиною 8 мм ( довжина близько 6 метрів), дерев’яна рейка ( 15 — 20 мм). З інструментів потрібно підготувати: рівень, монтажний ніж, ножиці по металу, степлер і силікон, такого ж кольору, що й укоси. А приготувавши все, можна приступати до практичного вирішення питання, як встановити пластикові укоси.

 • . 3

  Насамперед потрібно очистити стіни від пилу, і якщо десь виявляться щілини, то задути їх будівельною піною, щоб надалі не з’являлися протяги. Потім слід прикріпити стартову П-подібну смугу по зовнішньому контуру пластикового вікна. Роблять це за допомогою маленьких саморізів, так званих клопів. Обрізати смугу можна монтажним ножем або ножицями по металу. Потім слід зробити обрешітку — оббити дерев’яними рейками контур зовнішнього краю укосів. При цьому необхідно бути уважним, щоб рейка йшла врівень та не виступала за краї укосів. Тому виставляти рейки слід дуже точно, за допомогою рівня. До стіни рейки кріплять довгими саморізами.

 • . 4

  Далі слід вирізати зі смуги пластику панелі, які точно відповідають розмірам укосів. А потім їх встановлюють у пази П-образного стартового профілю. З іншого краю панелі приляжуть до обрешітки. Саме до дерев’яних рейок панелі і слід прикріпити степлером. Робити це потрібно по самому краю панелі, щоб скоби потім не було видно. Крок розміщення скоб становить 20 — 25 сантиметрів. Іноді укоси утеплюють, використовуючи вату, яку розміщують між стіною і панелями. Це найнадійніший спосіб як закрити укоси, оскільки використовувати монтажну піну не рекомендується, щоб не виникла ймовірність деформації панелей.

 • . 5

  На завершення робіт встановлюється верхня панель, яка своїми F-подібними пазами ідеально кріпиться до зовнішньої сторони наспівали укосу. Попередньо її потрібно заміряти і відрізати за розміром. Крайні боку цієї панелі зручніше не обрізати під кутом, а встановити внахлест. А вже потім можна буде докласти лінійку, накреслити зріз без похибок і обрізати їх. Завершивши описані роботи, слід взяти силікон і замазати їм всі щілини і місця стиків. Залишки силікону потрібно акуратно зняти. І на цьому все — пластикові укоси готові! До речі, спосіб як зробити відкоси вхідних дверей нічим не відрізняється від описаного вище.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :