Як встановити пластикові вікна в дерев’яний будинок?

як встановити пластикові вікна в дерев'яний будинок?

Вам знадобиться
 • Дерев’яний будинок
 • Пластикові вікна
 • Брус
 • Монтажні кріплення і відповідні інструменти
 • Монтажна піна
Інструкція
 • . 1

  Правильно встановлюємо пластикові вікна в дерев’яний будинок. Зазвичай з пластиковими вікнами практично не виникають які-небудь проблеми, але якщо стикатися з питанням, як вставити пластикові вікна в дерев’яний будинок, то тут потрібно бути дуже уважним і враховувати деякі особливості, специфічні для монтажу пластика в дерев’яні прорізи. Бажано, щоб про підготовку до установки вікон з пластика задумалися ще при будівництві дерев’яного будинку зі зрубу або бруса, так як в таких будинках неможливо закріпити такі вікна просто монтажною піною. До того ж неправильна установка вікон зі склопакетами може спричинити в подальшому погані наслідки і виконану роботу доведеться переробляти заново.

 • . 2

  Не варто забувати, що структура дерев’яних будинків увазі собою нестійкість конструкції під час всієї експлуатації будинку. У першу чергу це проявляється у деякому всиханні дерева в перші кілька років після будівлі. Твердження, що дерево зсихається тільки перший рік невірно, в цей період цей процес проходить найбільш активно, а потім тільки лише сповільнюється. Залежно від клімату, де розташований побудований будинок, за кілька років, стіни будинку можуть зсохнутися і опуститися до 7 см. А це може в першу чергу зруйнувати конструкцію вікон, після чого доведеться їх повністю міняти.

 • . 3

  Щоб позбавити будинок від цієї проблеми, перед тим, як встановити пластикові вікна в дерев’яний будинок, необхідно підготуватися до спорудження спеціальної конструкції. Фахівці називають її обсадити або окосячка. Вона була продумана самим докладним способом так, що після її створення вікна не залежать від дерев’яних стін, а спокійно функціонують протягом усієї своєї експлуатації. Таким чином, будь-яке навантаження, створювана при викривленні або ж усадки стін, ні в якому випадку не діє на вікно. Так обсада не тільки не заважає природного вертикальної усадки стіни, а й зміцнює стіну в районі віконного отвору.

 • . 4

  Формування обсад у віконному отворі може здійснюватися двома варіантами. Перший передбачає створення вертикального паза, розмір якого 50 см. з кожного боку, а вже в нього вставляють брус відповідного розміру. Але цей варіант підходить тільки для дерев’яних вікон, а установка пластикових склопакетів у дерев’яних спорудах проводиться таким чином. З обох сторін випилюють дерев’яний гребінь або шип, також має розміри 5 см з кожного боку, але його довжина — це висота вікна. Тепер отриманий шип утеплюється джутом. Тепер підготовляється лафет, який монтується на дерев’яний гребінь.

 • . 5

  Лафет — це брус, розміри якого 10 на 15 см. У ньому відповідно вже повинен бути пропилен паз, розмір якого відповідає розміру дерев’яного шипа 5 на 5 см. Лафет і є обсадити, тому його необхідно встановити з трьох сторін. Коли приходить час встановлювати пластикові вікна в дерев’яний будинок, не варто забувати, що нагорі необхідно залишити зазор висотою в 7 см. Утеплити його можна піною. Тепер віконний отвір підготовлений і залишається тільки встановити саме вікно за допомогою спеціальних монтажних кріплень. Важливо дотримуватися всі тонкощі установки пластикового вікна і тільки в цьому випадку можна бути впевненим у його довговічною експлуатації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :