Як встановити радіатори опалення в квартирі?

як встановити радіатори опалення в квартирі?

Вам знадобиться
 • Газозварювальний апарат
 • Лерка потрібного діаметру
Інструкція
 • . 1

  Опалювальні батареї встановлюються в квартирі, коли здійснена розводка від стояка. До підведеною трубах необхідно прикріпить Тепловіддаючим прилади. Є два види монтажу. Підключення за допомогою зварювання або завдяки пригвинчування.

 • . 2

  Зварювання при установці нагрівальних приладів застосовують, коли необхідно зістикувати метал з металом. Таке приєднання до труб обігрівають радіаторів забезпечує надійну герметичність і довговічність. Переваги зварного з’єднання очевидні в низькій вартості робіт, а також тривалої експлуатації системи.

 • . 3

  Установка радіаторів вимагає підготовчих робіт. Це визначення місця монтування. Зазвичай опалювальні батареї розташовують під підвіконнями. Цьому є раціональне пояснення. Холодне повітря з кватирки або від стекол вікна опускається вниз і нагрівається встановленим опалювальним радіатором.

 • . 4

  Монтаж здійснюється на відстані п’яти сантиметрів від стінового огородження. Опалювальна батарея від підвіконня монтується на відстані десяти сантиметрів і стільки ж від підлоги. Перед установкою опалювальних елементів, місце на стіні штукатурять і фарбують. На певній відстані один від одного монтують в стіну шабельки, Тобто власники опалювального приладу.

 • . 5

  Установка радіаторів опалення в квартирі, якщо вона знаходиться на першому поверсі, вимагає не тільки забарвлення ніші за радіатором, але й ефективного утеплення. Для цього використовують пеноплекс, який після підлягає оштукатурення. Підключення батареї до теплопроводу здійснюється різними способами: зверху вниз, знизу вгору, знизу в низ. Це залежить від вже існуючої розводки в будинку, де розташована квартира.

 • . 6

  Після монтажу слюсарі перевіряють клапани випуску надійшов в систему повітря, а також проводять контрольний огляд заземлення. Після з батареї знімають целофанову упаковку.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :