Як встановити раковину на кухні самостійно?

як встановити раковину на кухні самостійно?

Вам знадобиться
 • Раковина
 • Стільниця
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Кухня — одна з найважливіших кімнат у будинку. Адже на території кухні не тільки готуватися їжа, а й часто проводяться душевні розмови за чашкою ароматного чаю. Складно уявити кухню без раковини. Багато господарів задаються питанням, як встановити раковину на кухні. Крім раковини, для цього необхідно мати під рукою олівець, герметик, кріплення і електролобзик.

 • . 2

  Потім олівцем наносяться розміри раковини і вирізаються електролобзиком. Після чого необхідно очистити краю і обробити їх герметиком. Коли він висохне, слід закріпити стільницю на місце. Між раковиною і стільницею потрібно зробити шар з гумового ущільнювача. За допомогою кріплень встановити раковину і підключити злив і змішувач. Замінюючи раковину на кухні самостійно необхідно володіти певними знаннями.

 • . 3

  Багатьом корисно знати, як зробити тумбу під раковину. Рекомендується робити тумбу з вологостійкого ламінованого ДСП товщиною 16 мм. Для тумби під раковину розмірами 85 х 60 х 60 см знадобиться: 2 шт. бічних сторін ( 820 х 550 мм), дно тумби ( 568 х 550 мм), цоколь і царги — 3 шт. ( 568 х 100 мм), — 3 шт. , Дверцята 2 шт. ( 565 х 297 мм), при необхідності стільниця 1 шт. ( 600 х 600 мм). Розпил деталей необхідно проводити максимально точно. Збірка проходить поетапно починаючи з дна і бічних сторін.

 • . 4

  Після того як тумба буде зібрана можна монтувати раковину. Для цього необхідно знати, як вбудувати раковину. Для цього варто визначитися з видом раковини, які бувають: підстольний, інтегрована, накладна та врізна. Найбільш вигідним варіантом вважається накладна раковина. Під неї немає необхідності вирізати отвір, її досить накласти поверх зібраної тумби. Така раковина замінює стільницю. Однак її недоліком вважається відносно невелика товщина та освіта зазорів між раковиною і тумбою.

 • . 5

  Перед установкою нової раковини на кухні, необхідно провести демонтаж старої. Власнику корисно буде знати, як зняти раковину. Демонтаж проводиться поетапно: Перекриття крана подачі води. Підставка під раковину великої ємності (відро, таз та ін.) Відділення раковини від каналізації: під сифоном розташована гайка зливу, яку необхідно відкрутити. Потім сифон і трубу слід трохи відсунути від себе і витягнути їх з каналізаційного коліна.

 • . 6

  Під час ремонту на кухні необхідно знати, і як встановити раковину з тумбою. Знаючи, як проводиться монтаж і демонтаж раковини, не складе труднощів встановити таку конструкцію. Для цього необхідно поставити тумбу з раковиною на вибране місце, вирівняти за будівельним рівнем і підключити до каналізаційної системи. Знаючи принципи підключення раковини на кухні, ремонт власними силами буде не таким виснажливим.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :