Як встановити раковину «тюльпан» своїми руками?

як встановити раковину

Вам знадобиться
 • Раковина
 • Свердло
 • Дюбеля
 • Розвідний ключ
Інструкція
 • . 1

  Як встановити раковину «тюльпан» своїми руками? Серед великого розмаїття варіантів раковин, своє заслужене місце займає раковина «тюльпан» або раковина на п’єдесталі. Такий вид раковин дуже зручний і має прекрасні естетичні характеристики. П’єдестал раковини «тюльпана» дозволяє приховати всі комунікації, що значно покращує загальний зовнішній вигляд ванної кімнати. Крім чисто естетичних переваг, є свої переваги в тому, як встановити раковину «тюльпан». Раковина даного типу дуже проста в установці, тому для монтажу не потрібно запрошувати сантехніка. Перед покупкою раковини потрібно заміряти відстань між клапанами підведення води і підлогою, відстань повинна бути 80 см, саме стільки потрібно, щоб раковина тюльпан вписалася за розміром, в деяких випадках це відстань більше і без кваліфікованої допомоги не обійтися. Правильна установка гарантує, що питання про те, як усунути запах з раковини, буде з’являтися не часто.

 • . 2

  Раковину потрібно прикласти до стіни і зробити розмітку, тобто позначити місце кріплення раковини до стіни, а також місця входу болтів кріплення раковини. Якщо в раковині немає отвір для установки крана, потрібно його просвердлити. Є кілька способів, як просвердлити отвір в раковині, не пошкодивши саму раковину. Можна використовувати свердла з алмазним напиленням або свердла по кераміці. Після того, як зроблена розмітка установки раковини, в стіні потрібно просвердлити отвори і вставити в них дюбеля. Якщо установка проводиться у ванній кімнаті, на стінах якої вже є плитка, діри під дюбеля можна просвердлити, також як просвердлити керамічну раковину, тобто з використанням тих же видів свердел. Чаша раковини прикручується на два болти, які йдуть в комплекті з чашею.

 • . 3

  Далі необхідно приєднати змішувач і сифон. З тим, як встановити змішувач на раковину зазвичай не виникає жодних питань, оскільки змішувач закріплюється спеціальною гайкою, яка йде в комплекті, в той час як з сифоном нерідко виникають проблеми. Якщо сифон йде в комплекті з раковиною, встановити його не складає труднощів, якщо його в комплекті немає, його потрібно придбати. При покупці сифона потрібно його оглянути на предмет пошкоджень, крім того, сифон повинен ідеально підходити під керамічну ніжку за розміром. Після установки сифона і крана потрібно прикрутити шланги введення води. Останній штрих — це установка ніжки, яка може кріпитися по-різному залежно від дизайну. Правильно встановлена раковина «тюльпан» може стати справжньою окрасою будь-якої ванної кімнати.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :