Як встановити раковину у ванній самостійно?

як встановити раковину у ванній самостійно?

Вам знадобиться
 • Кронштейни
 • Кріпильні гайки
 • Прокладки
 • Зварювальний апарат
Інструкція
 • . 1

  У радянські часи при будівництві багатоквартирних будинків раковини встановлювалися в основному у ванних кімнатах, це дуже незручно і не гігієнічно. У сучасних квартирах ванну і туалет найчастіше поєднують в одному приміщенні. Ті, хто сьогодні вирішується на подібну перепланування у своїх квартирах, разом з цим бажають позбутися старих раковин, ванн і унітазів. Деякі бажають зробити ці заміни власними руками.

 • . 2

  Багатьох людям цікаво, як встановити раковину у ванній самостійно? Раковина встановлюється залежно від її типу. Її можна закріпити або на кронштейнах, або на спеціальному п’єдесталі, або на підвісці (полиці). Найчастіше мийку встановлюють на кронштейнах. Для цього на стіні необхідно провести дві паралельні горизонтальні лінії; одна від підлоги, на рівні приблизно від 80 до 90 см, а інша під нею на відстані рівній товщині умивальника. На другій лінії кріпляться кронштейни. Потім на них встановлюється сама раковина. У разі якщо, раковина кріпиться на полицю, то потрібно спочатку встановити полицю, і тільки потім. на неї помістити умивальник. Потім потрібно зібрати сифон.

 • . 3

  Деякі не знають, як зібрати сифон для раковини. Для чого ж потрібен сифон? Він призначений для з’єднання раковини умивальника з каналізаційною трубою. Для того щоб його встановити, потрібні спеціальні пристосування: кріпильні гайки, прокладки, а іноді і зварювальний апарат. Необхідно для ущільнення використовувати стрічку ФУМ. Також необхідно, уважно ознайомитися з доданою до сифона інструкцією. Сифон рекомендується встановлювати у вертикальному положенні без використання гофри, оскільки вона сприяє утворенню засмічень. Перед тим, як почати користуватися умивальником, потрібно переконатися, що умивальник встановлений стійко і надійно.

 • . 4

  Іноді виникає питання, а чи достатньо міцно встановлена раковина або як закріпити раковину так, щоб вона служила довго. Сучасні кронштейни зроблені так, що їх правильне кріплення забезпечує стійкість раковини. Головне в цьому, правильно закріпити кронштейни, т. е просвердлити отвори, вставити в них дюбеля, і за допомогою саморізів прикріпити кронштейни. Якщо все зроблено правильно, то дана раковина готова до експлуатації. І може прослужити своїм господарям багато років. Однак, для того, щоб сантехніка служила довго і без перебоїв, вона потребує дбайливого ставлення. Її потрібно постійно очищати, встановлювати спеціальні сіточки, щоб уникнути попадання смітинок. Але в кожному разі, повністю уникнути засмічень не вдається нікому.

 • . 5

  Всім знайома ситуація, коли вода погано йде з раковині. Щоб дізнатися, як усунути засмічення в раковині, інформацію можна знайти в інтернеті. Одним, з найбільш широко застосовуваних способів очищення засмічень в раковинах, є вантузи. Але, він може впоратися тільки з невеликими засмічення. Для більш складних випадків, необхідно купити спеціальний засіб, і спробувати з їх допомогою звільнитися від засмічення. Якщо ж хімія не здатна допомогти, то необхідно викликати майстра, який за допомогою спеціальних інструментів, очистить раковину від засмічень.

 • . 6

  Ще одне питання, яке турбує домогосподарок, як же надовго зберегти свіжий вигляд раковини. Вапно і іржа здатні за недовгий час зіпсувати зовнішній вигляд будь, навіть найдорожчої раковини. Як почистити раковину? Який засіб найкраще? Кожна господиня напевно знайшла той єдиний метод, який допомагає їй впоратися з даною проблемою. У сучасному світі існує безліч засобів. Головне, відрізнити якісне від неякісного, і вибрати те, що насправді допоможе впоратися з цією проблемою.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :