Як встановити раковину у ванній?

як встановити раковину у ванній ?

Вам знадобиться
 • Шланг
 • Кріплення
 • Нова раковина
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Ванну кімнату неможливо уявити собі без раковини для вмивання. Одного разу настає такий момент, коли цей конструктивний елемент хочеться оновити. Саме тоді і виникає питання, як встановити раковину самостійно, щоб заощадити на сантехніці. Насправді, зробити це зможе кожен чоловік. Спочатку необхідно демонтувати стару сантехніку. Перед початком робіт обов’язково потрібно перекрити подачу води до змішувача раковини. Далі треба відгвинтити гайку, за допомогою якої кріпиться змішувач. Від’єднавши шланги підведення води, зняти змішувач. Відкрутити кріплення сифона на раковині. Зняти саму раковину, відгвинтивши кронштейни, що утримують її.

 • . 2

  Після цього можна буде вже розібратися, як встановити раковину у ванній кімнаті. Якщо нова раковина кріпиться на кронштейнах, то порядок її встановлення буде обратен того, який наведено для демонтажу старого умивальника. При цьому бажано поміняти всі гумові ущільнювачі на нові, а місця різьбових з’єднань обробити силіконом. Після складання всієї конструкції перевірте, щоб не було протікань. Але можна встановити раковину і на тумбі або полиці. Тумба зручна тим, що в ній можна зберігати різні дрібниці, які будуть приховані від очей.

 • . 3

  У цьому випадку спочатку треба закріпити умивальник на тумбі. Приєднати до неї сифон і змішувач, який може встановлюватися в різних варіантах: на тумбі, раковині або на декоративній підставці. Потрібно постійно перевіряти всі з’єднання на наявність течі. Тепер зрозуміло, що для того, щоб встановити раковину у ванній кімнаті, не потрібно володіти якимись особливими навичками і знаннями. Достатньо мати в будинку мінімальний набір інструментів і величезне бажання виконати цю роботу самому, без сторонньої допомоги.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :