Як встановити раковину з тумбою: професійні поради

як встановити раковину з тумбою : професійні поради

Вам знадобиться
 • Раковина
 • Тумба
 • Перфоратор
 • Комплект кріпильних деталей
 • Інструменти
Інструкція
 • . 1

  Кожен господар прагне до того, щоб його будинок був самим зручним і красивим. Звичайно, більше уваги часто приділяється кімнатах, але для створення гармонійного житла не менш важливі й інші приміщення. Зокрема, чималу роль відіграє в цьому санвузол. Часто розміри цього приміщення ставлять людину в певні рамки. Потрібно зробити так, щоб вся необхідна меблі та сантехніка присутня і була в повній доступності. Тому перед тим, як встановити раковину з тумбою, їй потрібно виділити правильне місце. Так, тумба повинна щільно притискатися або до ванною, або до стінки. Це робиться для економії місця і для зручності при прибиранні. До речі кажучи, саме для цих цілей і краще брати раковину саме з тумбою. Адже в такому випадку в ній можна буде зберігати безліч побутової хімії та засобів гігієни.

 • . 2

  В цілому, знаючи, як встановити раковину на кухні, легко зробити це і у ванній. Однак можна впоратися і без таких знань. Насамперед, важливо підібрати потрібну раковину. Проблема в тому, що труби водопостачання та каналізації найчастіше розташовані так, що поставити будь-яку вподобану тумбу не вийде. Перед тим, як зробити тумбу під раковину додатковим сховищем, потрібно заздалегідь шукати таку, в якій труби б не заважали шухлядках. У разі правильного підбору, уставити її досить просто. Зливна решітка встановлюється на раковину і обладнується сифоном. Краще, якщо в сифоні буде гофрована труба. Щоб приєднати до раковини змішувач, потрібно прикрутити два шланга до його корпусу. Просмикнувши шланги в отвір раковини, змішувач потрібно закріпити із зворотного боку раковини. Для цього використовують болти, гайки і спеціальні кріплення, що йдуть в комплекті.

 • . 3

  От і все, що потрібно зробити перед тим, як вбудувати раковину в тумбу. Тумба завжди обладнана спеціальними отворами для кріплень, які не дозволяють раковині як-небудь рухатися всередині неї. За допомогою перфоратора потрібно просвердлити отвори в стіні і за допомогою спеціальних гвинтів приєднати зафіксувати на ній раковину. Щоб потім не шукати, як зняти раковину з метою перероблення, важливо відразу кріпити все уважно. Наприкінці потрібно ще, звичайно, під’єднати труби до підводу води. Для цього використовуються різьбові з’єднання. Сифон приєднують до розтруба каналізації. Бажано використовувати гумові прокладки, щоб з’єднання було щільним. Після цього варто перевірити всі кріплення. У разі правильного кріплення всіх деталей в проблем з експлуатацією виникнути не повинно.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :