Як встановити розпірку?

як встановити розпірку?

Вам знадобиться
 • Стандартні слюсарні інструменти
 • Комплект для посилення передньої підвіски
Інструкція
 • . 1

  Багато автомобілістів стикалися з проблемами поганий стійкістю на дорозі, особливо в літній період, коли асфальт відрізняється нормальним покриттям. Для того щоб забезпечити довгий термін служби металевих деталей машини, використовуються кілька простих способів, один з них — розпірка.

 • . 2

  Отже, перед тим як зробити розпірку, буде потрібно придбати деякі деталі. Знадобляться стандартний комплект для посилення передньої підвіски, а також набір з класичних слюсарних інструментів. Для того щоб встановити розпірку, найкраще податися в найближчий гараж з оглядовою ямою. Важливо пам’ятати, що таку роботу варто довіряти тільки професійним автомеханіком.

 • . 3

  Насамперед необхідно зняти стабілізатор і встановити нові кронштейни з придбаного комплекту, що дозволить значно посилити передню підвіску машини. Далі необхідно встановити розпірку на встановлені кріплення. Наступний етап розділу «як встановити розпірку» включає прикріплення стабілізатора і затягування всіх фіксуючих пристроїв, призначених для передньої підвіски автомобіля.

 • . 4

  Як вже було сказано, установку розпірки потрібно проводити в спеціалізованих сервісних центрах. Також рекомендується періодично відвідувати автомайстерні для діагностики підвіски автомобіля і усунення неполадок.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :