Як встановити сифон: рада професіонала

як встановити сифон: рада професіонала

Вам знадобиться
 • Сифон
 • Сіточка
 • Гвинт
Інструкція
 • . 1

  Про те, як встановити сифона раковину і у ванну можна зрозуміти, подивившись, як встановлений старий сифон. Для початку потрібно демонтувати старий сифон. Потім, до зливу раковини притискають сифон з товстою прокладкою, яка повинна щільно і герметично прилягати до зливу раковини. Далі слід однією рукою тримати сифон під раковиною, а іншою рукою вставити сіточку, гвинт і прокладку відповідного розміру. Наступний крок — це вкручування гвинта. Гвинт вкручується по центру: спочатку руками, потім викруткою. Установка майже закінчена. Залишається вставити гофрований шланг і перевірити конструкцію на наявність протікань.

 • . 2

  Якщо знати як виглядає стандартний сифон для раковини, можна зрозуміти, як користуватися сифоном. Він виглядає у вигляді гофрованої труби, по якій іде вода. Встановленим сифоном користуються як звичайним зливом. Це пристрій використовують як фільтр відходів, перед попаданням їх у каналізацію. Користуючись сифоном, не варто забувати, що потрапляння крупного сміття може його засмітити, тому бажано поставити сіточку для накопичення сміття безпосередньо в раковину або у ванну.

 • . 3

  Про те, як зібрати сифон для раковини можна зрозуміти, подивившись на старий агрегат або скориставшись доданою інструкцією. У звичайний набір входить гофра, слив, прокладки, затяжні гайки і сам сифон. Переплутати в цьому наборі небудь складно, тому що за розмірами деталей стає ясно, що і куди прикрутити. Сантехніки попереджають не перетягувати занадто сильно затяжні гайки. Спочатку сам сифон сполучається з кришкою і прокладкою по центру. Потім збирається трубка зливу і прикріплюється до сифона, затягується гайка. З іншого боку прикріплюється гофрований шланг. Сифон для раковини готовий до встановлення.

 • . 4

  Як виглядає сифон для акваріума, як користуватися? Таким питанням задається кожна людина, який почав розводити рибок. Сантехнічне пристрій для акваріума являє собою досить довгу трубку з всмоктувальним склянкою, який ставлять на дно. Через даний сифон все сміття зливається в спеціальну тару. У деяких таких пристроях для акваріума є спеціальні «груші», які накачують рукою, щоб було легше висмоктувати сміття з акваріума. Сифон в даному випадку працює як звичайний пилосос.

 • . 5

  Якщо потрібно почистити акваріум, а під рукою немає сифона, можна зробити сифон для акваріума самостійно, з підручних засобів. Багато хто, хто бачив такі сифони, можуть без зусиль уявити, як зробити сифон для акваріума. У наявність потрібно мати тільки пляшку з пластмаса і трубку. Шланг повинен бути великого діаметру, щоб краще зливається з нього вода. Шланг повинен бути довжиною не менше 50 см. Чим довше шланг, тим більш комфортним стає процес очищення акваріума. Для початку необхідно відрізати денце і шийку, а потім з’єднати деталі між собою. Шийка можна і не відрізати, а просвердлити в ньому отвір, якщо діаметр шланга невеликий.

 • . 6

  Якщо грамотно розібратися в установці даного пристрій, то допомога професіонала може і не знадобитися. За допомогою даної статті, домашні майстри зможуть проводити найпростіші сантехнічні роботи самостійно. Це дозволить заощадити час і гроші.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :