Як встановити сигналізацію на автомобіль: автоелектрика

як встановити сигналізацію на автомобіль : автоелектрика

Вам знадобиться
 • Автомобіль
 • Навички управління
Інструкція
 • . 1

  Кількість автомобілів в наших містах неухильно збільшується. Це видно не тільки по все більш і більш напруженого траффику, але і по зростаючим проблемам з паркуванням. Таку розкіш, як власний гараж в місті, вже, напевно, можна віднести до екзотики. Так що проблема забезпечення безпеки своїх авто — одна з найважливіших для власників. Стандартне рішення проблеми — установка охоронної системи. Слово «стандартне» в даному випадку означає лише підхід. Способів реалізації ж — величезна безліч. Так що, вирішуючи питання, як встановити сигналізацію на автомобіль, власникові доведеться або самому розбиратися в різноманітті брендів і моделей, або прислухатися до порад фахівців або своїх, більш досвідчених, товаришів. Вибір, зрештою, залежить від покладених власником на сигналізацію завдань і його платоспроможності. «Нормальною» вважається ціна охоронної системи, складова 5 — 7% від вартості автомобіля, для якого вона призначена.

 • . 2

  Правильно встановити і налаштувати систему охорони автомобіля не так то й просто, як встановити сигналізацію на скутер, наприклад. Легких, поверхневих знань в електроніці та автоелектриці, початкових базових слюсарних навичок тут буде явно недостатньо. Тому, найкращим радою буде звернутися для професійної установки в спеціалізовані сервісні центри. Власникам варто врахувати, що установка системи включає в себе цілий комплекс робіт, які не повинні порушити дію всіх систем і механізмів машини, і не повинні зіпсувати її зовнішній вигляд. Плюс секретність! Наприклад, власникові повинні показати, як скинути налаштування сигналізації в разі надзвичайної необхідності. Для цього використовується сервісна кнопка «Valet», місцезнаходження якої має бути відомо тільки власнику. До того ж її розміщення, крім скритності, повинно ще й відповідати принципу досить швидкої доступності для господаря. Наприклад, коли терміново потрібно відключити ревучу сирену при розтині машини ключем через непрацюючий брелока.

 • . 3

  Досить часто на форумах можна зустріти питання: за якими критеріями вибрати і як підключити сигналізацію на ВАЗ, чи є принципова різниця з іншими автомобілями? Відповідь однозначна — ніякої різниці особливої немає. Все залежить від того, яку суму готовий викласти автомобіліст для забезпечення безпеки свого улюбленця, і які завдання він ставить перед охоронною системою. Всі датчики і переривники технологічно можна встановити на «Ладу», не проблема налаштувати і автозапуск. Все впирається в питання доцільності і здорового глузду. І, нарешті, порада всім власникам машин — обов’язково треба мати в голові чітке уявлення, як відключити сигналізацію без брелока. Треба вимагати роз’яснень з цього приводу у майстрів, які ставлять систему. Може, навіть провести якісь самостійні «навчання» з відпрацювання даного питання. Немає надії на пам’ять — мати «конспект» по екстрених дій. Життя повне несподіванок, і наявні знання можуть міцно виручити водія в нестандартній ситуації.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :