Як встановити сигналізацію на скутер: тюнинг на дому

як встановити сигналізацію на скутер : тюнинг на дому

Вам знадобиться
 • Сигналізації для скутера
 • Автомобільна сигналізація
Інструкція
 • . 1

  Реалії наших доріг змушують задуматися про пупку скутера, але якщо такий вже є, то потрібно подумати про те, як встановити сигналізацію на скутер? Якщо власник скутера на «ти» з електронікою, то зробити це буде просто, в іншому випадку — зверніться до фахівця.

 • . 2

  Отже, майже у всіх типів сигналізацій є грудку з різнокольоровими дротами. Кожен з ні відповідає за свою певну функцію. Тому, підключаємо ці дроти в необхідні місця згідно інструкції. І ось — все готово!

 • . 3

  Якщо користувач вибрав собі не ті опції, то як скинути налаштування сигналізації? Насправді, про скидання налаштувань потрібно читати в керівництві, тому для різних сигналізацій процес скидання тое різний. Але є універсальний порядок дій. І він буде наступним: 1. Спочатку заглушаємо двигун і тиснемо кнопку Valet дев’ять разів поспіль. Включиться сигналізація, габаритні вогні повинні загорітися два рази. 2. Потім включаємо запалювання. Далі має прозвучати дев’ять гудків сирени. 3. Знову тиснемо Valet, що призведе до одного довгих гудки сигналізації. 4. Потім на самому пульті тиснемо кнопку, на якій намальований динамік. Після цього відбувається скидання заводських налаштувань. 5. Далі вимикаємо запалювання і чекаємо поки система вийде з цього стану. Але слід пам’ятати, що якщо хоч в чому то помилитися — доведеться йти на сервіс.

 • . 4

  А як підключити сигналізацію на ваз? Спочатку під’єднуємо світлодіод в тому місці, щоб його було добре видно. А для самого блоку сигналізації шукаємо більш приховане місце. Далі підключаємо всі проводи згідно з керівництвом до сигналізації. Сирену потрібно поставити під капотом в сухе місце. Там де, з’єднуються чорний і червоний дроти, перемотувати ізоляційною стрічкою. Якщо хочете, можна запаяти. в наборі ще є кнопка Valet, за допомогою якої можна налаштовувати сигналізацію.

 • . 5

  Якщо трапилася неприємна ситуація (села батарейка, втратив пульт) і треба вміти і знати, як відключити сигналізацію без брелока, то тут допоможе наступна дуже проста інструкція: 1. Потрібно відкрити двері машини за допомогою ключа. 2. Потім включаємо запалювання. 3. Далі натискаємо на вже відому нам кнопку Valet і утримуємо протягом 15 секунд. 4. Після цього сигналізація вимкнутися і можна буде завести автомобіль. Звичайно, є багато способів відключити сигналізацію, але вони пристосовані до окремих їх моделями. Перед тим, як встановити сигналізацію на автомобіль, потрібно проконсультуватися з фахівцем або ж самому бути грамотним у цих питаннях. Отже, спочатку відключаємо акумулятор від харчування. Блок управління ховаємо в автомобілі так, щоб не було поблизу вологи і електричних вузлів. Потім під’єднуємо дроти до необхідних місцях, зазначеним в інструкції. Кінцевик треба встановити в багажник або капот. Сирену ставити в невлажний місце, перевіряємо всі і включаємо сигналізацію. Після всього цього треба включити акумулятор назад і все — готово!

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :