Як встановити сканер в Windows 7: керівництво для початківців

як встановити сканер в windows 7: керівництво для початківців

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Сканер
 • З’єднувальний шнур
 • Драйвер (програма, що забезпечує роботу сканера)
Інструкція
 • . 1

  Слід знати, що для установки сканера найголовніше — зрозуміти основні принципи, за якими система «спілкується» з зовнішнім пристроєм. Багато мережних сканери не вимагають підключення і використовуються безпосередньо через Інтернет, якщо відомий IP адресу або ім’я хоста даного сканера. Що стосується сканерів, фізично підключаються до комп’ютера, найголовніше, слід запам’ятати основні правила про те, як встановити сканер Windows 7.

 • . 2

  Для Windows 7 сканери, принтери, камери і факсимільні апарати, в общем-то, нічим не відрізняються. Дана операційна система обмінюється сигналами з цими пристроями приблизно аналогічним чином. Найчастіше Windows 7 автоматично встановлює різні пристрої, націлені, в основному, на ігри та розваги. Сканери, принтери та факси, в деяких випадках є винятком. І тут стає важливим знати, як вибрати принтер сканер або інший пристрій периферії.

 • . 3

  Windows 7 не вміє автоматично встановлювати драйвери, не призначені спеціально для даної операційної системи, або, хоча б не пройшли тест на сумісність з Windows 7. Під цю категорію найчастіше потрапляють старі пристрої, які можуть прекрасно працювати, але при їх установці на Windows 7 можуть виникати великі проблеми, які найчастіше доводиться вирішувати методом «проб і помилок» перед тим, як використовувати сканер.

 • . 4

  Якщо наявний драйвер не призначений для використання з Windows 7, або пізнішої версією, його краще не використовувати. У цьому випадку слід зайти на сайт виробника і пошукати там більш нові драйвери для цього пристрою. Само собою, що встановлювати їх доведеться вручну, але в цьому немає нічого складного. Для початку слід розібратися, як підключити сканер до комп’ютера. Найчастіше для цього служить кабель USB. Якщо при запуску автоматично з’явиться майстер установки, це означає, що система побачила якийсь пристрій.

 • . 5

  Далі можна спробувати вибрати автоматичну установку. Якщо з’явиться повідомлення про те, що майстрові не вдалося знайти відповідне програмне забезпечення, слід вибрати ручну установку і вказати точне місце, де знаходиться драйвер — керуюча програма, яка вказує комп’ютеру, як працювати зі сканером. У цей момент може з’явитися попередження про те, що цей сканер не тестували на сумісність з Windows 7. Якщо так — слід вибрати «все одно продовжити» і установка буде завершена. Однак найкраще в такій ситуації взагалі не користуватися майстром, а встановити драйвер, безпосередньо запустивши установчий файл. Все це навіть початківець користувач ПК може виконати самостійно і отримати відмінний результат.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :