Як встановити з’єднання з сервером: сервер не доступний

як встановити з'єднання з сервером : сервер не доступний

Вам знадобиться
 • Комп’ютер
 • Інтернет
Інструкція
 • . 1

  Без інтернету зараз нікуди, він потрібен нам для того щоб дізнатися погоду, для того щоб подивитися курси валют, для того щоб дізнатися яким маршрутом доїхати до роботи. Та й просто для того щоб убити час. Інша справа що цьому варто знати міру. Але на жаль, далеко не у всіх куточках світу інтернет працює за принципом «встромив кабель і все працює». На жаль в нашому регіоні як правило доводиться виробляти велику кількість налаштувань, а найбільш поширеним питанням є питання «Як встановити з’єднання з сервером?»

 • . 2

  Позбутися від помилки «Неможливо встановити з’єднання з сервером» досить просто, тут може бути тільки дві причини. Або ваше інтернет з’єднання не налаштовано належним чином або ж сайт на який ви хочете потрапити банально не працює. У першому випадку уважно перечитайте інструкцію з налаштування інтернету від вашого провайдера, можливо ви щось упустили. Дзвонити в технічну підтримку інтернет провайдера як правило марно, нічого толкового вам не скажуть. Ну а якщо сайт не працює то залишається тільки чекати відновлення його працездатності.

 • . 3

  Багато людей цікавляться як зашифрувати з’єднання? Тут потрібно відзначити що робити це потрібно тільки у випадку якщо ви працюєте з великими сумами електронних грошей або ж передаєте важливу інформацію з мережі. В іншому випадку (Наприклад якщо людина боїться що хтось вкраде його дані від сторінки в соціальній мережі) це не потрібно. Абсолютно не потрібно, так як хакерам такі дрібниці абсолютно нецікаві. Але якщо ви все таки побоюєтеся за її безпеку то використовуйте спеціальні браузери або ж особливі режими роботи антивірусів.

 • . 4

  Ще досить безглуздим питанням є «Як дізнатися пароль інтернет з’єднання». Досить просто подивитися в папери які вам надав інтернет провайдер. А якщо ж є бажання підключитися до wi-fi сусідів то куди розумніші давати їм певну суму щомісяця ніж вчитися пару років на хакера, і то це не панацея що вийде, так як начебто навіть така проста дія як злом wi-fi вимагає колосальних знань.

 • . 5

  А як дізнатися тип інтернет з’єднання? У цьому теж немає нічого складного. Воно провідне якщо ви використовуєте провід, бездротове якщо не використовуєте. Якщо підключаєтеся через телефонну лінію то це Dial-up або ж одна з технологій DSL. Крім того існує супутниковий інтернет і з використанням оптичного волокна. Швидкість звичайно вражає, але от вартість зводить нанівець бажання мати такий інтернет.

 • . 6

  А як поліпшити інтернет з’єднання? Потрібно шукати у своєму регіоні інтернет провайдера який зможе дати вам найкращі умови (Тобто швидкість і ціну) інтернету ніж той який ви маєте зараз. Але не варто думати що наприклад в якому-небудь зубожілому регіоні ви зможете знайти оптичний інтернет за безцінь. На жаль, швидше за все його просто там не буде. Так що або доведеться задовольнятися сьогоденням або ж переїжджати туди де інтернет трохи краще.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :