Як встановити змішувач на раковину легко і просто?

як встановити змішувач на раковину легко і просто?

Вам знадобиться
 • Змішувач
 • Набір ріжкових ключів
 • Викрутка
 • Сантехнічний ключ
Інструкція
 • . 1

  Сучасні змішувачі досить прості в установці, тому впоратися з цим завданням може навіть не професіонал, якщо знати, як саме проводити подібні сантехнічні роботи. Перше, що потрібно для заміни або просто установки змішувача це сам змішувач а також деякі інструменти приміром сантехнічний ключ, набір ріжкових ключів і викрутка. До того, як встановити змішувач на раковину, потрібно приготувати все необхідне для роботи, а також перекрити воду в квартирі або під раковиною якщо це можливо. Старий змішувач, якщо такий є на раковині, потрібно зняти. Спочатку готуємо новий змішувач до установки, вкручуючи шланги підведення води. Варто відразу сказати, що ті шланги підводки, які йдуть в комплекті зі змішувачем зазвичай не дуже якісні, тому краще сказу купити для установки шланги підводки хорошої якості.

 • . 2

  Дві шланги підведення води прикручуються за допомогою ріжкового ключа, причому затягувати гайки потрібно не надто сильно, але й не допускати, щоб вони бовталися. Установка змішувача особливо актуальна, коли заходить питання про те, як встановити раковину тюльпан, які стали дуже популярні в наші дні. Після установки шланг потрібно встановити шпильки і закрутити їх за допомогою ріжкової викрутки, тобто підготувати змішувач також легко, як усунути запах з раковини. На зібраний змішувач потрібно встановити гумову прокладку, яка йде в комплекті зі змішувачем, і протягнути в отвори в раковині. У деяких випадках на раковині немає готових отворів для установки змішувача, в цьому випадку потрібно знати, як просвердлити отвір в раковині, не пошкодивши її. Найпростіший спосіб зробити отвір для виведення шланг — це просвердлити його за допомогою спеціальних свердел з алмазним напиленням.

 • . 3

  Найпростіший спосіб зробити отвір для виведення шланг — це просвердлити його за допомогою спеціальних свердел з алмазним напиленням. Попередньо потрібно наклеїти на місце свердління монтажний скотч. Варто відзначити, що просвердлити металеву раковину або раковину з нержавіючої сталі не так складно, як просвердлити керамічну раковину. Коли раковина і змішувач повністю підготовлені, потрібно протягнути виведення змішувача в отвори раковини, і накручуючи гайки на шпильки і закручуючи настільки щільно, наскільки це можливо і під’єднати шланги підводка води до труб підводки гарячої та холодної води. Коли всі шланги під’єднані можна переходити до тестування виконаної роботи, тобто відкрити кран доступу води в квартиру і переконатися, чи немає де-небудь протікання, якщо такі є потрібно знову перекрити воду і закрутити всі гайки тугіше.

ПОДІЛИТИСЯ :
Схожі статті:
Попереднє з категорії:
ПРОКОМЕНТУВАТИ СТАТТЮ :